Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Pierwsza praca Swaggy  (Przeczytany 1014 razy)

acrossthesky

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Pierwsza praca Swaggy
« dnia: 24 Sierpień 2012, 08:37:34 »
Witajcie :D Po moich ciężkich zmaganiach zrobiłam w końcu swój własny pierwszy  nagłówek. Pierwszy raz pracowałam z photoshopie pod takim względem. Zazwyczaj nakładałam tam tylko tekstury i akcje. I mam jeszcze pytanie, jaki rozmiar zazwyczaj dajecie na nagłówek bo wiem, że mój jest za mały ale to tylko tak go zrobiłam dla siebie.
http://s6.ifotos.pl/img/Untitled-_xpnawrx.png
~ It's like an angel came by and took me to Heaven ~

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza praca Swaggy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpień 2012, 08:55:31 »
Ta praca wygląda jak by miała iść na Fanlisting ale, jest bardzo ładnie :) Ja bym zmieniła czcionki tam gdzie piszę Ostatnio dodane zdjęcia i Zapraszamy bo tak jakoś nie pasują mi tutaj :P Wymiary nagłówka to np. 1263x1000 niektórzy chyba robią w takich wymiarach :) Czcionkę w nawigacji bym zmieniła i przy tych obrazkach do Facebooka i Twittera.

acrossthesky

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza praca Swaggy
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sierpień 2012, 09:03:08 »
dziekuję :)
tak myślałam z tymi czcionkami jeszcze nad nimi popracuje :D
~ It's like an angel came by and took me to Heaven ~

Krystian

  • Gość
Odp: Pierwsza praca Swaggy
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sierpień 2012, 09:13:49 »
Ta praca wygląda jak by miała iść na Fanlisting ale, jest bardzo ładnie :) Ja bym zmieniła czcionki tam gdzie piszę Ostatnio dodane zdjęcia i Zapraszamy bo tak jakoś nie pasują mi tutaj :P Wymiary nagłówka to np. 1263x1000 niektórzy chyba robią w takich wymiarach :) Czcionkę w nawigacji bym zmieniła i przy tych obrazkach do Facebooka i Twittera.

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza praca Swaggy
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2012, 13:13:16 »
Och przed Tobą jest bardzo dużo pracy. Po pierwsze menu - Za duże, i takiej czcionki się nie używa. Polecam Century Gothic, do nawigacji oraz innych informacji. Wgl na nagłówku są za duże elementy, zrób na drugi raz mniejsze rzeczy na nagłówku. Dobieraj starannie czcionki, bo te kompletnie nie pasują. Radzę ci, abyś wybierała zawsze trzy podstawowe kolory, na których będziesz bazować. Popracuj nad układem nagłówka. Mam nadzieję,że kolejna Twoja praca pojawi się chodź z jedną malutką radą. Powodzenia  ;)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

acrossthesky

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsza praca Swaggy
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sierpień 2012, 14:05:50 »
Och przed Tobą jest bardzo dużo pracy. Po pierwsze menu - Za duże, i takiej czcionki się nie używa. Polecam Century Gothic, do nawigacji oraz innych informacji. Wgl na nagłówku są za duże elementy, zrób na drugi raz mniejsze rzeczy na nagłówku. Dobieraj starannie czcionki, bo te kompletnie nie pasują. Radzę ci, abyś wybierała zawsze trzy podstawowe kolory, na których będziesz bazować. Popracuj nad układem nagłówka. Mam nadzieję,że kolejna Twoja praca pojawi się chodź z jedną malutką radą. Powodzenia  ;)



Strasznie Ci dziękuję za czcionkę i za szczerą opinię :) Mysle ze jak na pierwsza taka prace chyba nie jest jakos najgorzej :D Juz nie moglam sie patrzec na ten naglowek robilam to caly dzien jak tylko bylam na komputerze i dokonczylam dzisiaj rano :D Nastepnym razem dostosuje sie do waszych rad :)
~ It's like an angel came by and took me to Heaven ~

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Pierwsza praca Swaggy
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Sierpień 2012, 14:05:50 »