Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Younella  (Przeczytany 3203 razy)

Younella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Younella
« dnia: 09 Sierpień 2011, 20:09:03 »
zanim napiszesz opinię przeczytaj :nie tylko krytykujcie, ale też mówcie co mam zmienić. tak będzie mi od razu łatwiej. jestem początkująca

Hej. Jestem Younella. Dla Was Younella ;D. W photoshopie siedzę około rok, ale dopiero teraz robię layounty na strony. wzorowałam się na jednym z psd'ów Bartela . ( nie kopiowałam, tylko sama robiłam na wzorze )

http://img580.imageshack.us/img580/7904/hurra.png

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Younella
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2011, 20:55:18 »
jak na początek nie jest źle (: trochę za grube menu. do wiadomości powitalnej najlepiej jest ustawiać wygładzanie na brak. mogłaś Laurel i Younella zrobić czcionką użytą do adresu. zmieniłabym też trochę kolorystykę (cos mi nie pasuje w kolorze adresu - zbyt mocny róż) i nagłówki przede wszystkim najlepiej jest robić o szerokości 1263 pikseli. i chyba tyle (:


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2011, 21:15:20 »
jak na początek nie jest źle (: trochę za grube menu. do wiadomości powitalnej najlepiej jest ustawiać wygładzanie na brak. mogłaś Laurel i Younella zrobić czcionką użytą do adresu. zmieniłabym też trochę kolorystykę (cos mi nie pasuje w kolorze adresu - zbyt mocny róż) i nagłówki przede wszystkim najlepiej jest robić o szerokości 1263 pikseli. i chyba tyle (:
czytasz w mych myślach Aisha i mamy podobne wyczucie stylu :) podpisuję się pod tym całkowicie!

Kalleye

  • Gość
Odp: Younella
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2011, 23:00:42 »
Przede wszystkim zdjęcia nie pasują do kolorystyki albo kolorystyka do zdjęć, jak wolisz ;D Chociaż ogólnie zestawienie szarego z różowym nie jest do końca trafne.

Menu jest za długie, a napisy w nim za duże (myślę, że napisy powinny mieć 18px). Poza tym ten odcień różu, który jest użyty w cieniu wewnętrznym (?) jakoś mi nie pasuje.

Adres też wygląda dziwnie a kolor odstaje od reszty. Poza tym agron.pl powinno być nad warstwą z wiadomością powitalną, tak myślę. I ta obramówka czy może faza i płaskorzeźba są do wymiany. Jeśli obramowanie to odpada zupełnie, a jeżeli faza.. to musisz jeszcze popracować nad jej ustawieniami.   

Na czcionce do wiadomości powitalnej nie używaj wygładzeń, lepiej prezentują się takie 'surowe'. A do co podpisu pod wiadomością - myślę, że można by użyć jakiejś bardziej wymyślnej czcionki niż Arial ;D Ten zygzak jest za bardzo rozciągnięty, pobaw się jeszcze bardziej ustawieniami tego efektu.

I taka uwaga. Na stronach się przyjęło, że nagłówki mają rozmiar 1263px na ileś tam zależnie od potrzeb.
Baw się z dopasowaniami  kolorów, bo widzę - wiem, że jesteś początkująca - nie idzie ci to najlepiej na razie.  Może skorzystaj z palet by ułatwić sobie to trochę :D
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2011, 23:02:37 wysłana przez Kalleye »

Younella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Sierpień 2011, 16:25:53 »
kolejne gówienko  ;D
http://img818.imageshack.us/img818/3267/badziewostwo.png
praca jest niedokończona . tam gdzie jest puste miejsce pod nazwą mialyby być ostatnie fotki, a tam na końcu przy wiad. powit. miała być wycięta Sel, ale nie chciało mi się robić < lol2 >
wzorowałam się na jakimś nagłówku z selgomez.pl ale nie pamietam linku ; D

Melami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 172
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Sierpień 2011, 17:01:21 »
Zmieniłabym kolor menu i napisała tam więcej ; DD
Akcja na zdjęciach nawet fajna ; pp
nie podoba mi sie efekt na adresie strony oraz na tej gwiazdce .. reszta może byc  8)

Younella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2011, 19:02:16 »
wiem, że to nieodpowiedni temat, ale chcę coś oglosić , a bardzo mi na tym zalezy.
chciałabym założyć stronę o Ashley Tisdale lub Ninie Dobre, ale z kimś. jesli ktoś jest chetny niech pisze na pw.

przy okazji, zapomniałam wcześniej dac mojej pracy na bloga :
http://selgomezz.blog.onet.pl/
wiem, że takie hymm.. stronowe, a to jest blog, ale co tam ; D

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Younella
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Sierpień 2011, 19:17:59 »
jest już wiele stron o Ninie i Ash :D może pomyślisz, żeby przyłączyć się do nich do załogi? ;>

Younella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Sierpień 2011, 19:21:56 »
wiem , właśnie wiem. ale ja bym chciała mieć taka swoją stronę ; D. już wysłałam zgłoszenie. ciekawe jaka bd reakcja ; D. bardzo bym chciała żeby się udało ; D

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Younella
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Sierpień 2011, 19:58:48 »
więc życzę powiedzenia ;D

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Younella
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Sierpień 2011, 20:09:59 »
http://img818.imageshack.us/img818/3267/badziewostwo.png

lepiej :D usunęłabym tą teksturę albo przynajmniej jego czerwoną cześć. trochę za gruba nawigacja, zbyt długa (w porównaniu z, że tak powiem, zwartością. mogłaś tam dodać np: fanlisting, lyrics center czy też strona&sieć) oraz mogłaś zrobić ją w np żółtym kolorze, dodać pattern takich linii i pobawić się z efektami. ogółem jest całkiem ładnie (:

rozumiem cię, bo też bardzo chciałam mieć własną stronę o Vanessie i udało się - ja i Kailee dostałyśmy konto :P chociaż fakt, że o Van była jedna strona, a o Ash i Ninie baaaaaaardzo dużo (: mimo to, życzę powodzenia ;D a można widzieć o kim chcesz założyć (chodzi mi o to co w zgłoszeniu napiłaś XD)


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Younella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Sierpień 2011, 12:14:50 »
Aisha - ja tam nie pamiętam co im pisałam. nie wiem czy wgl napisałam o kim chcę mieć ; D ; D.
kolejna praca ...
http://img651.imageshack.us/img651/1373/ashash.png

takie cuś zrobione z nudów. nie mam weny  :-\

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Younella
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Sierpień 2011, 13:36:27 »
fotki Ash są zbyt płasko. a zamiast 'ostatnich fotek' dałabym tam jakieś zdjęcie Ash wtopione w tło :D

Younella

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Younella
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Sierpień 2011, 15:03:12 »
ja tam powpisywałam byle co żeby ludziki się nie pytały na co to a na co to ; D

Kalleye

  • Gość
Odp: Younella
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Sierpień 2011, 15:42:23 »
Za dużo zdjęć

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Younella
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Sierpień 2011, 15:42:23 »