Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - 11amlunch

Strony: [1] 2 3
1
Grafika / Odp: Grafika Krystiana
« dnia: 24 Sierpień 2012, 16:47:15 »
Kurde chłopie... szalejesz :D Naprawdę zajebiste ^_^

2
Grafika / Odp: Prace Filipa (Sprawdź ostatnią stronę!)
« dnia: 20 Sierpień 2012, 16:23:12 »
Dziekuje bardzo za miłe słowa! Przyznaje, że moga być podobne, bo to taki styl, znam dużo osób które robią podobny, ale jak mówiłem, nie wzrouje się na nikim, tak sie nauczyłem, samo do mnie przyszło, mam jeszce stare layouty gdzie kiedyś prowadziłem stronę na yoyo i są one straszne haha. Oczywiście cały czas się uczę, poznaję nowe techniki itp. ;D

3
Grafika / Odp: Prace Isabelle_
« dnia: 18 Sierpień 2012, 04:18:56 »
Ciekawe, fajna kolorystyka nawet, no no pracuj dalej ;D

4
Grafika / Odp: Prace Sterland : )
« dnia: 18 Sierpień 2012, 04:17:44 »
Za pusto i za łatwo, jeden obrazek i gotowe? Pobaw się ta nawigacją, tymi czcionkami, tło: spróbuj gradientu, jakiegoś patternu, wklij obrazek i zmień krycie, BRUSHE i TEXTURY pobierz no!

5
Grafika / Odp: Grafika Krystiana
« dnia: 18 Sierpień 2012, 04:15:35 »
Wow bardzo dobre! Wszystko mi się podoba i wszystko do siebie pasuje ^_^ Jaka to czcionka, którą użyłeś do imienia i nazwiska Justina?
Dzięki ;) Czcionka to Hera Big, do pobrania tu: http://www.mediafire.com/?0i5br6r6wry0im4
Dzięki wielkie! :D

6
Grafika / Odp: Prace Filipa (Sprawdź ostatnią stronę!)
« dnia: 18 Sierpień 2012, 00:02:32 »
Hej hej hej już nie rób z siebie takiej ofiary bo Cię nie wyzwałem ! Zasugerowałem tylko, że prace są niemalże identyczne.. a zwłaszcza te z Bieberem i Gagą.. http://themes.starszz.org/wordpress-themes/

Nie robię z siebie żadnej ofiary, to ty masz jakiś problem od samego początku, piszesz do mnie najpierw w sprawie zamówienia szablonu na swoją stronę, a później mnie wyzywasz i że za 20zł to sobie możesz wydać u Skye. Kochany, na Starszz i jego forum jestem już od bardzo dawna, miałem tam ze dwie strony, więc no wiadomo, że mogę być zainspirowany tym czy tamtym, zresztą poprzednie nagłówki są dosyć stare, ten z Leighton to z 2009/2010, gdzie próbowałem różnych rzeczy, uczyłem się, wszystkie nagłówki zresztą były pokazane na forum Starszz, nie zamierzam ich sprzedać, były po prostu na mojej drodze nauki designu i kodowania, ten nowy z Laną Del Rey różni się od poprzednich. Zawsze wszystko robię od początku, od wycięcia postaci, przez wypełnienie tła brushami itd. Nie patrzę się na czyjąś pracę i się na niej wzoruję, czy zmieniam ją, taki nie jestem. Na forum fan-strefy jestem od kilku miesięcy ale i tak rzadko Wszystkiego nauczyłem się sam, Photoshop używam już kilku dobrych lat.

Ty jesteś zwyczajnie przyzwyczajony do rameczek, czyli tzw. polskiego designu na fansity, zaś ja bardziej do designu stron zagranicznych, bo taki mi się podoba, poglądaj sobie to zobaczysz. Jak masz z tym problem to nie komentuj, bo ja nie wiem, czy robisz to za zazdrości czy nie wiem z czego i przestań mnie oskarżać o jakieś kopiowania czy inne durnoty, bo o grafice masz bardzo małe pojęcie z tego co widziałem.

Wytłumaczyłem ci tak na przyszłość, ponieważ doszukujesz się czegoś, czego nie ma.

7
Grafika / Odp: Prace Filipa (Sprawdź ostatnią stronę!)
« dnia: 17 Sierpień 2012, 23:53:22 »
nie chce nic mówić ale Twoje szablony wyglądają jakby były przerobione kolorystycznie z darmowych: http://themes.starszz.org/wordpress-themes/ , ale może to tylko złudzenie..

Puknij się w głowę, piszesz do mnie na gg, że chcesz szablon za milczenie, pytam się za jakie, a ty mi zarzucasz po chamsku że kopiuje, że zero roboty online? Jeszce takiej potwarzy nie dostałem. Wszystko robię sam od początku, na nikim się nie wzoruję, to co mam pod ręką to wykorzystuję, bo po prostu lubię to robić i nic nie muszę robić na siłę, a ty gnojku będziesz mi zarzucał takie rzeczy i mnie jeszce wyzywał? Naprawdę szczyt chamstwa.

8
Grafika / Odp: Prace Filipa (Sprawdź ostatnią stronę!)
« dnia: 17 Sierpień 2012, 22:51:50 »
NOWA PRACA!
Jak dotąd najlepsza według mnie ;)


9
Grafika / Odp: Grafika Krystiana
« dnia: 17 Sierpień 2012, 17:02:03 »
Wow bardzo dobre! Wszystko mi się podoba i wszystko do siebie pasuje ^_^ Jaka to czcionka, którą użyłeś do imienia i nazwiska Justina?

10
Grafika / Odp: Kenya Graficzna Pomyłka
« dnia: 17 Sierpień 2012, 17:01:00 »
Za dużo zielonego czy tam seledynowego, panuje tu przepych, wszystko jest takie wielkie, czcionki na siebie nachodza. Praca jest nieestetyczna i niespójna, popracuj nad tym!

11
Grafika / Odp: Prace Prizzy_
« dnia: 17 Sierpień 2012, 16:58:28 »
Bardzo ładne, achh te pastelowe kolorki... ;D

12
Grafika / Odp: Prace Adorn :)
« dnia: 17 Sierpień 2012, 16:56:29 »
Ooo bardzo mi się podoba, naprawde udana praca! Co mam więcej powiedzieć, żądnych zastrzeżeń! :D

13
Grafika / Odp: Cassie
« dnia: 17 Sierpień 2012, 16:55:21 »
Bardzo dobra praca, podobają mi się kolory, nawigacja i te inne ramki, dobra robota ;)

14
Grafika / Odp: Prace Sterland : )
« dnia: 17 Sierpień 2012, 16:54:20 »
Źle nie jest. Popracuj nad wycinaniem, pobierz jakieś brushe czy textury, poszukaj tutoriali. Staraj się bardziej żeby elementy na stronie były spójne, np. u ciebie są one za bardzo od siebie oddalone , nawigacja kompletnie do wymiany :)

15
Grafika / Odp: Prace Allie
« dnia: 17 Sierpień 2012, 16:52:11 »
A mnie się bardzo podoba, jest profesjonalnie. Takowa strona dla zespołu powinna być elegancka i mieć stonowane kolory, a nie wszystkie kolory tęczy ;D

Strony: [1] 2 3