Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lory

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7
31
Pomoc / Połączenie domeny z fan-strefową subdomeną
« dnia: 24 Lipiec 2012, 11:01:47 »
Nigdy tego nie próbowałam, a wolę nie palnąć jakiegoś głupiego błędu, dlatego mam pytanie :) Dostałam hosting od fan-strefy z subdomeną i zakupiłam domenę u ovh. Co/gdzie/jak mam powpisywać, aby połączyć jedno z drugim :)?

32
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Odpowiedz na pytanie pytaniem
« dnia: 23 Lipiec 2012, 22:00:39 »
Bo tak ;D

Dlaczego słońce świeci ?

Adorn, nie masz odpowiadać na pytanie zdaniem twierdzącym i zadawać nowe, tylko odpowiedzieć pytaniem, które jest w jakimś stopniu powiązane z tym zadanym wcześniej :)

Dlaczego kangury skaczą wysoko? >> Dlaczego to nie misie koala [skaczą wysoko]?

33
Pomoc / Odp: Początkujący a administrowanie hostingiem
« dnia: 12 Lipiec 2012, 21:21:20 »
A ja się zgodzę ze Skye... Tu nawet nie chodzi o umiejętności, a o zdolność czytania ze zrozumieniem, bo większość przy instalacji i funkcjonowaniu jest opisana. Poza tym rzucić się na prowadzenie strony bez jakiejkolwiek wiedzy, to jak chcieć ugotować super wykwintne danie, a nie zaliczyć jajecznicy...

Zgodzę się, że forum jest od tego, żebyśmy sobie pomagali, ale nikt nikogo nie będzie tutaj uczył podstaw. A ja odnoszę wrażenie, że pewna część użytkowników zamiast popróbować, poszukać w googlach, przeczytać cokolwiek, to biegnie tutaj na złamanie karku i liczy na to, że reszta użytkowników odwali resztę za nich - łącznie z myśleniem. Niektórym się już nawet wyszukiwarki użyć nie chce czy wątków przejrzeć, aby sprawdzić, czy przypadkiem ktoś już o to nie pytał.

34
Grafika / Odp: Poszukuje
« dnia: 11 Lipiec 2012, 15:31:10 »
Przecież na forum jest osobny dział z zamówieniami... Nikt nie będzie za Ciebie latał i szukał! To jest forum a nie kurcze pierwsza pomoc -,- Przejrzyj i wybierz grafika, który Ci najbardziej odpowiada, nikt za Ciebie tego robić nie będzie...

35
Rozwiązane problemy / Odp: Jak uzyskać taki efekt?
« dnia: 07 Lipiec 2012, 23:50:22 »
użyj narzędzia gumka o stosunkowo sporym rozmiarze (np. 90px) i twardości najlepiej ustawionej na 0 :)

36
Rozwiązane problemy / Odp: rozjerzdzajace sie ramki
« dnia: 07 Lipiec 2012, 13:27:50 »
Z tego co zauważyłam, w kodzie masz

#sidebar {
   float: left;
   width: 294px;
      margin-bottom: 10px;
   margin-left: 10px;
   background-color: transparent;
}

spróbuj ustawić jakąś wartość left, tak samo w contencie :)

37
Kosz / Odp: Jennifer-Lawrence.pl
« dnia: 06 Lipiec 2012, 00:04:55 »

38
Kosz / Odp: Jennifer-Lawrence.pl
« dnia: 05 Lipiec 2012, 22:47:41 »
Ładnie się prezentuje :) U mnie jest jednak mały problem - szablon jest ucięty o jakieś 70px z góry o_O

40
Film / Odp: Pirania 3DD
« dnia: 04 Lipiec 2012, 10:00:43 »
A czego oczekiwaliście, idąc od kina :D? Zwiastuny też nie pozostawiały złudzeń - to był film zrobiony po to, aby pokazać cycki w 3D. To jak z avatarem w wersji dla dorosłych - najwidoczniej komuś się to podoba i ktoś to ogląda, skoro im się to opłaca.

41
Kosz / Odp: Nina-Dobrev.pl
« dnia: 02 Lipiec 2012, 21:06:03 »
Elita z leighton-meester.pl oraz jessalba.pl? :)

42
Grafika / Odp: Kamil's Imaginity
« dnia: 02 Lipiec 2012, 00:05:36 »
ja lubie jaskrawe kolorki i mieszam to z moim stylem w pracy z shakirą foty które dostałem były mega złej jakości wiec zrobiłem to co umiałem to samo z tym trzeba umieć pracować nawet z takimi fotami.

Tylko zwróciłam uwagę ;) Nie traktuj każdej najmniejszej krytyki jako ataku na swoją osobę. Nikt na forum nie chce zrobić Ci na złość, kiedy ocenia Twoje prace :) Konstruktywna krytyka sprawia, że się rozwijamy, a to przecież o to chodzi.
A jako grafik chyba zawsze możesz zaproponować swoje zdjęcia - a przynajmniej warto próbować :D

43
Grafika / Odp: Kamil's Imaginity
« dnia: 01 Lipiec 2012, 23:57:22 »
Jedyna rzecz, która negatywnie rzuca mi się w oczy w Twoich pracach to dobór zdjęć. Nie wiem, czy to za sprawą ich małych rozmiarów, niekoniecznie dobrze dobranych akcji czy czegokolwiek innego, ale czasami wyglądają, jakby były po prostu złej jakości - zwłaszcza zwróciłam na to uwagę przy okazji pracy na shakira.org.pl :) I kolory są dla mnie czasami zbyt jaskrawe, ale to akurat kwestia moich własnych upodobań.

A co do problemów z polskimi znakami - może spróbuj używać klawiatury ekranowej albo zmienić ustawienia skrótów w photoshopie.

44
Grafika / Odp: Imagination
« dnia: 01 Lipiec 2012, 22:01:16 »
Ale wydaje mi się, że tekst w kółku, podwójny pasek czy styl napisów to jest coś, co się pojawia na wielu pracach (może nie wszystko w jednej, ale po części), dlatego sądzę, że stwierdzenie, że akurat na tej jednej jedynej pracy z Laną jest oparta ta z Chloe, to trochę za dużo powiedziane... Za chwilę przestaniemy używać odnośników na stronę, kółek i określonych kolorów, bo gdzieś już były... Nie popadajmy w skrajność - tekst w kółku i znajdujący się w pobliżu odnośnik do strony głównej, to są popularne elementy, więc fakt, że ktoś umieścił je w podobny sposób do kogoś innego, nie oznacza od razu, że są wzorował. To mógł być zwykły przypadek. Nie wiem, jak inni, ale ja - chociaż nie wiem, jak bardzo bym chciała - nie jestem w stanie sprawdzić wszystkich prac na stronach podczas tworzenia swoich własnych - sama fan-strefa hostinguje chyba z 200 stron, nie wspominając o innych hostach :)

45
Grafika / Odp: Imagination
« dnia: 01 Lipiec 2012, 21:37:11 »
Jestem jedyną osobą, która nie widzi podobieństw między tymi dwoma pracami...? Jest wycięta gwiazda, jest wiadomość powitalna, jest pasek menu i adres?
Ostatnio panuje taka a nie inna moda na wykonywanie grafik, więc teraz każda jest bardziej lub mniej stylistycznie podobna do cudzej, wcześniej pracy. I jakby nie było, to nasza wina, bo takie rzeczy się nam podobają i takie uważamy za "odpowiednie" :)

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7