Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Zuza

Strony: [1]
1
też mnie to zainteresowało, ale ona ma ustawioną w szablonie w tytułach czcionkę Georgię a ta jak wiadomo obsługuje polskie znaki. Ale problem może jest w tym, że czcionka w tytułach automatycznie jest generowana na obrazki. Nie da się jej zakreślić, tylko każde słowo po publikacji jest kompresowane do formatu PNG. Może to jakiś plugin blokuje pojawianie się tych polskich końcówek?

właśnie też wyczytałam o tym w internecie. bardzo prawdopodobne że mam tak w swoim szablonie. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

2
Co do problemu z polskimi znakami to ja go nie widzę. Wczytując stronę w przeglądarce Firefox normalnie widzę wszystkie polskie znaki. Jeżeli Ty nadal widzisz problem to możesz w pliku header.php gdzieś między znacznikami <head> ... </head> wstawić
<meta http-equiv="Content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
A co do formatu wyświetlania daty, to w szablonie nie widzę aby było coś kombinowane. Przyczyna raczej leży po stronie ustawień w WP. sprawdź swoje ustawienia wchodząc w Kokpit >> Ustawienia >> Ogólne >> Format Daty. Tam ustaw sobie jak chcesz aby wyświetlała się data publikacji postu.


chodzi o wyłącznie tekst w tytułach - tam muszę pisać np zamiast Ć - c itp. W samym poście jest ok, chodzi tylko o tytuł. Jeśli o datę chodzi to w ustawieniach jest wszystko ok, a przy poście po lewej stronie (nie w samym poście) ciągle wyświetla się 9 września. A może ktoś wie jak zmienić rodzaj czcionki w tytułach postów i ramek?

3
Pomoc / Brak polskich znaków w tytułach & problem z datą przy newsach
« dnia: 16 Wrzesień 2011, 02:11:11 »
Witam, Otóż kiedyś miałam już taki problem, ale nie pamiętam już jak go rozwiązałam. Dlatego też zwracam się do was o pomoc. W tytułach postów, - na mojej stronie: http://xstation.fan-strefa.pl - a także ramek w sidebarze nie wyświetlają się polskie znaki, poza tym jest ok. Drugi problem to daty przy newsach z lewej strony, jak widać przy każdym poście wyświetla się 9 września, jak to zmienić? dodam iż używany przeze mnie theme to: trippin. z góry dzięki za pomoc:)

4
Kodowanie / Odp: Problem z mapowaniem
« dnia: 29 Sierpień 2011, 23:01:36 »
okay wyślę ci na pm

EDIT: niestety nadal mam z tym problem. nawet nie wiem czy w dobrym miejscu wstawiam kod, nie wiem może trzeba go jeszcze wstawić w arkuszu.css?

5
Kodowanie / Odp: Problem z mapowaniem
« dnia: 29 Sierpień 2011, 20:12:22 »
chodzi mi o nagłówek. zrobiłam mapę dla menu i kilku okienek z nagłówka. wstawiłam kod w header.php i niestety nic nie działa.

6
Kodowanie / Problem z mapowaniem
« dnia: 29 Sierpień 2011, 18:16:35 »
Witam. Mój kod z mapowaniem nie działa na stronie. Może ktoś pomoże? Adres strony to: hellcats.pl

7
Przywitaj się / Odp: Witam wszystkich :)
« dnia: 10 Listopad 2010, 23:57:33 »
witam szanownych adminów. dzięki za pierwszy tak świetny hosting dla fanistów. pzdr

8
Przywitaj się / Odp: Zuza
« dnia: 10 Listopad 2010, 23:52:11 »
ulubione książki: począwszy od starego dobrego harrego, sagę twilight, narnia, pamiętniki wampirów, nocarz, renegat, nikt, kuzynki, zakon krańca świata, córka mrocznego elfa etc.

muzyka: słucham wszystkiego, ale głównie ciężkich brzmień:)

bionic coś wie, ale wie że nie tylko kc:D

9
Gry / Odp: Assasin's Creed II
« dnia: 10 Listopad 2010, 23:35:04 »
miło że ktoś jeszcze zna AC:) jestem ogromną fanką AC! ahh.. wiesz ja nie mam zarzutów co do gry. widać grasz na pc, ja już nie pamiętam kiedy ostatnio grałam na kompie, od 2 lat gram na konsoli - różnica diametralna. a już w środę premiera brotherhood!!!

10
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 10 Listopad 2010, 23:28:18 »
Limp Bizkit - Why Try

11
Przywitaj się / Zuza
« dnia: 10 Listopad 2010, 23:26:40 »
Witam wszystkich,
nie będę rozpisywała się tutaj z moją biografią, w skrócie powiem tak: jestem Zuza, prowadzę stronę Hellcats.fan-strefa.pl, już niedługo zamierzam otworzyć jeszcze dwie strony. Należę do nielicznego grona grających kobiet, interesuję się (poza grami) wszystkich po trochu, jestem molem książkowych - uwielbiam czytać książki, kocham snowboard! to tyle w mini skrócie. pozdro.

Strony: [1]