Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zoey

Strony: [1]
1
Książki / Pamiętniki wampirów - L. J. Smith
« dnia: 03 Maj 2011, 13:43:52 »
Publikowana od 1991 roku seria powieści autorstwa amerykańskiej pisarki L. J. Smith, opowiadająca o nastoletniej dziewczynie zafascynowanej dwoma braćmi wampirami.
Okładki książek:
                
Czytaliście? Ja przeczytałam pierwszy rozdział pierwszej książki, a później o niej zapomniałam. Mam zamiar znowu zacząć czytać tylko chce się dowiedzieć co o nich sądzicie.

2
Grafika / Prace Zoey
« dnia: 24 Styczeń 2011, 22:02:03 »
Chciałabym poprawić swoją grafikę a widzę, że się to tu udaję ;)
To moje dwie najnowsze prace :

http://www.otofotki.pl/img17/obrazki/if5020_Lay.png
http://www.otofotki.pl/img17/obrazki/en8648_SelenaMarieGomez.png

Czekam na uwagi ;)

3
Przywitaj się / Zoey
« dnia: 24 Styczeń 2011, 21:18:49 »
Witam :) Jestem Zoey, a tak serio to Kinga. w świecie Fansajtów pewnie mnie nie znacie ale mam nadzieję, że za jakiś czas się to zmieni. Planuję założyć stronę ale HTML mnie przeraża. Do tego zniechęca mnie fakt iż zazwyczaj moje ulubione gwiazdy mają już polski fansite. Nie lubię konkurencji, więc na tę chwilę założyłabym polską stronę o Edwardzie Westwick'u <3 Moim ulubionym serialem jest Plotkara jak i Pamiętniki wampirów. Co do muzyki ubóstwiam zespół The Pretty Reckless [ Taylor też ]. Interesuję się modą, projektowaniem, modelingiem i grafiką. A no i kocham język Francuski. To chyba tyle, jeśli macie jeszcze jakieś pytania to śmiało ;)

Strony: [1]