Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - nickim

Strony: [1]
1
Kosz / Josh-hutcherson.pl
« dnia: 05 Grudzień 2012, 18:36:57 »
Witam! :) Wraz z Karen otwieramy strone o Joshu, którego można znać z filmu ' Igrzyska śmierci ' Most do terabithii ' Podróż na Tajemniczą Wyspę ' I wiele, wiele innych.. Jest ktoś zainteresowany Rodzinnymi / Elitą / top ? : ) Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje.

2
Multimedia / RITA ORA - Shine Ya Light
« dnia: 04 Grudzień 2012, 18:15:07 »
Ostatnio wzięło mnie na Rite Ore. Jedna z jej wspaniałych piosenek nosi tytuł Shine Ya Light, bardzo mi się podoba ; ) A wam?  Link : http://www.youtube.com/watch?v=DH182aLsVig

3
Grafika / Nickim robi grafikę! ; )
« dnia: 29 Listopad 2012, 20:16:26 »
Tak na początek praca z Josh'em. Chce ją wstawić później na moją Stronę ( Galerie ) O Joshu. Więc proszę mówić co mam pozmieniać by było dobrze : )
( http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=TIOI )

4
Kosz / Demi-fans.f-s.pl Już niedługo!
« dnia: 15 Sierpień 2012, 13:08:11 »
Witam was, Już niedługo zostanie otwarta strona '' http://demi-fans.fan-strefa.pl/ '' Nie mogę określić dokładnej daty. Po prostu patrzcie codziennie czy strona została otworzona. : )

5
Przywitaj się / Krzysiuu się wita ;)
« dnia: 14 Sierpień 2012, 13:34:59 »
Witam, Jestem Krzysiek. Mieszkam w Holandii, Jak jestem w polsce mieszkam w Poznaniu u brata. Co robie całymi dniami? jak się nudzę robię zawsze spama na skype. Jak ktoś mnie tutaj zna i gadał ze mną na skype wie że ciąąąąąąąągle śpiewam Nicki Minaj - Starships lub Demi Lovato - Give youre Heart a break. Co lubie robić? Oczywiście śpiewać, grać w simsy, robić grafike. Moja grafika jest taka sobie i pewnie dużo osób to zauważyło. Ale próbuje a to sie chyba najbardziej liczy że daje z siebie wszystko ;). Praktycznie pochodzę z Onetu O_o jak co 2 osoba stąd. XD Po prostu strony fanowskie mnie zainteresowały. Grafiką '' onetowską '' nadal się zajmuje jestem współautorem na Stalinowa. Chcesz jeszcze coś wiedzieć?

GG - 38317397 ;)

6
Kosz / http://nicki-minaj.f-s.pl/
« dnia: 22 Czerwiec 2012, 16:20:53 »
Zapraszam na nową strone o Nicki Minaj!, Szukam rodzinnych , top , elity chętni niech napiszą nazwę strony ;)

Strony: [1]