Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ilegaaal

Strony: [1]
1
Pomoc / Robienie nowej podstrony
« dnia: 02 Czerwiec 2012, 20:40:58 »
Cześć! Na mojej stronie planuję kilka niespodzianek, jednak mam pewien problem. Chciałabym stworzyć podstronę, ale nie taką typu fanlisting, iconceter itp. Miałaby to być podstrona, na której będzie inna grafika  niż na całej stronie, i ma się na niej znaleźć głównie tekst + kilka zdjęć. Mój problem polega na tym, że kompletnie nie wiem, jak to zrobić. Czytałam na forum i czytałam, że mam zainstalować coś odpowiedniego do danego działu, ale do takiego odrębnego również? Czy może stworzyć nową podstronę i pozmieniać coś w ustawieniach? Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne :)

2
Skrypty / Problem z Maintenance Mode.
« dnia: 24 Marzec 2012, 18:56:58 »
Witam ;) Mam pewien problem z wtyczką Maintenance Mode 5.4. Chciałam rozpocząć zmianę szablonu, zainstalowałam wtyczkę, dostosowałam ustawienia i włączyłam ją. Ponownie weszłam na stronę i nie mogłam się zalogować! Stopka pusta, brak odnośnika 'log in'! Musiałam bezpośrednio z serwera FTP odinstalować cały plik wtyczki.
Macie jakieś pomysły, dlaczego tak się dzieje? Może jakaś inna wtyczka oddziałuję na nią albo coś blokuje jej poprawne działanie?
Prosiłabym o szybką odpowiedź albo propozycje innych, podobnych wtyczek :)

3
Kosz / Twilight-Saga.f-s.pl!
« dnia: 27 Luty 2012, 19:48:10 »
Ogłaszam wielki nabór! Zbieram osoby chętne na elitę, top, a nawet strony rodzinne! Na stronie szykuje się wiele, wiele niespodzianek! Oczywiście ich nie zdradzimy ( nie jesteśmy aż tak miłe! 8) )! Tak więc zapraszam!

Twilight-Saga.Fan-strefa.pl

Rodzinne:
- www.gossip-girl.fan-strefa.pl
- www.troian-bellisario.pl
- http://mcosgrove.fan-strefa.pl/
- http://christina-perri.fan-strefa.pl/
http://degrassi.pl
- www.shay-mitchell.pl
Uprzejmie proszę nie zgłaszać się do tej kategorii :)

Elita:
- www.Godney.fan-strefa.pl
- www.Avrilfan.pl
- www.gossip-girl.com.pl
-
-
-

Top:
-
-
-

4
Skrypty / Jak dodać wiele zdjęć do galerii?
« dnia: 08 Styczeń 2012, 17:57:49 »
Cześć! Właśnie zakładam galerię na moją stronę i czeka mnie dodawanie zdjęć jeszcze od 2008 roku. W niektórych albumach mam nawet po 400 zdjęć - czy da się dodać je za jednym razem, a nie po pięć, jak normalne?

5
Kodowanie / Wgrywanie własnego szablonu na WP
« dnia: 08 Styczeń 2012, 12:52:48 »
Cześć! Z góry przepraszam, jeśli taki temat już gdzieś jest (przynajmniej mi się znaleźć nie udało). Postanowiłam zacząć naukę o kodowaniu. Zainstalowałam wordpressa, a następnie kliknęłam na wygląd -> edytor. Kodu nie mogłam zmodyfikować, więc postanowiłam stworzyć nowy, klikając na Motywy -> Zainstaluj motywy -> wyślij na serwer. I moje pytanie jest następujące. Co musi się znaleźć w dokumencie z formatem .zip?

6
Grafika / Ilegaaal straszy grafiką!
« dnia: 07 Grudzień 2011, 19:03:05 »
Cóż, mam nadzieję, że tytuł mojego tematu Was nie zniechęca, jednak brak weny twórczej mnie spotkał :)
Ale może przejdę do tematu #1. Pierwszą sprawą jest to, że jeśli moje prace graficzne będą przypominać czyjeś inne - najmocniej przepraszam! Wciąż próbuję znaleźć swój styl, mam jednak nadzieję, że takiej sytuacji nie będzie. Po drugie - grafikuję dopiero kilka miesięcy, może pół roku, a jakiś w miarę normalny program (tudzież PhotoShop) widnieje na moim komputerze dwa miesiące, więc będę wdzięczna za odrobinę zrozumienia. :)
A poniżej moje prace. Wszystkie linki, które użyłam na stronie nie istnieją - a przynajmniej nie wtedy, kiedt sprawdzałam, jednak jakby coś się zmieniło - proszę o informację. Jestem gotowa na krytykę i otwarta na nowe propozycje i rady. :)

http://img502.imageshack.us/img502/9981/headerrkf.png
http://img853.imageshack.us/img853/2903/header7.png
http://img856.imageshack.us/img856/1241/header8kopia.png
http://img850.imageshack.us/img850/3506/ladygagaj.png

Pozdrawiam i czekam na ocenę :D

7
Przywitaj się / Ilegaaal się kłania...
« dnia: 05 Grudzień 2011, 19:14:49 »
Cześć wszystkim, z tej strony Ilegaaal :)

Chciałabym się przywitać i przede wszystkim podziękować Fan-Strefie za forum, możliwość hostingowania itd. Ogólnie o tym dowiedziałam się sporadycznie, więc przeniosłam swoją dotychczasową stronę (którą prowadzę z przyjaciółką). Oczywiście, nie żałuję ;)
Jeśli chodzi o zainteresowania, to nie mam ich bardziej sprecyzowanych. W ostatnim czasie lubię tworzyć grafikę (zastanawiam się również nad założeniem swojego wątku w dziale "grafika"), jednak na razie próbuje znaleźć swój styl. Uwielbiam też czytać książki i cóż... mogłabym wymieniać tego bardzo dużo ;)
Pozdrawiam ;)

8
Pomoc / Problem z odnośnikami oraz komentarzami
« dnia: 28 Listopad 2011, 18:42:21 »
Cześć! ;)
Na początku chciałabym prosić o wyrozumiałość, ponieważ jestem całkiem zielona w sprawach kodowania etc. Mam nadzieję, że chociaż kategorię dobrą wybrałam.
Bardzo bym prosiła o pomoc w sprawie strony. Całkiem niedawno moja domena została przeniesiona na ten serwer, wgrana na wordpressa oraz zakodowano nowy wygląd (nie przeze mnie). Działa bez problemu, do pewnego czasu. Ostatnio, zepsuły się komentarze, podstrony i wszystko inne! Możemy tylko odwiedzać stronę główną oraz notatki na poprzednich stronach, jednak menu w nagłówku, ani żadne podstrony nie działają.
Czy wiecie może co się stało? W ostatnim czasie dodawane były jedynie podstrony oraz notatki, potem działało wszystko bez zarzutu. Proszę o szybką pomoc. :)

Strony: [1]