Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Clandestine

Strony: [1]
1
Kosz / Antoni-Pawlicki.pl
« dnia: 21 Kwiecień 2012, 21:00:55 »
Właśnie trwają prace nad pierwszą stroną o utalentowanym i coraz popularniejszym Antku Pawlickim. Na pewno znacie go przede wszystkim z roli Janka w "Czasie honoru", ale także z wielu kreacji filmowych i teatralnych, z głośnym ostatnio "Big love" Barbary Białowąs na czele, gdzie zagrał u boku Oli Hamkało.

Otwarcie planuje się na okres czerwiec-lipiec. Chcę, by strona była bardzo zasobna we wszelkie materiały typu audio, video, zdjęcia, wywiady, do jakich tylko uda mi się dotrzec. Mimo, że do wyjścia Antoni-Pawlicki.pl na światło dzienne jest jeszcze trochę czasu, już zbieram elitę i top. Jeśli jesteście chętni, by nawiązać takie "połączenie" z jedyną stroną o Antku Pawlickim, piszcie. ;)

2
Kosz / Ania-Mucha.pl
« dnia: 11 Listopad 2010, 21:00:14 »
www.ania-mucha.pl - jedyna taka strona o aktorce w sieci! :) Dużo zdjęć w galerii, bo ponad 8.000, zaś informacje pozbawione są ubarwień i wyssanych z palca plotek na temat Ani, jakich niestety pełno w mediach, które z kolei kreują jej nieprzychylny wizerunek. Zapraszam wszystkich sympatyków osoby i talentu Muszki do rejestracji.

Jestem otwarta na propozycje wymiany top i elite affiliates.

Strony: [1]