Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zuza

Strony: [1]
1
Pomoc / Brak polskich znaków w tytułach & problem z datą przy newsach
« dnia: 16 Wrzesień 2011, 02:11:11 »
Witam, Otóż kiedyś miałam już taki problem, ale nie pamiętam już jak go rozwiązałam. Dlatego też zwracam się do was o pomoc. W tytułach postów, - na mojej stronie: http://xstation.fan-strefa.pl - a także ramek w sidebarze nie wyświetlają się polskie znaki, poza tym jest ok. Drugi problem to daty przy newsach z lewej strony, jak widać przy każdym poście wyświetla się 9 września, jak to zmienić? dodam iż używany przeze mnie theme to: trippin. z góry dzięki za pomoc:)

2
Kodowanie / Problem z mapowaniem
« dnia: 29 Sierpień 2011, 18:16:35 »
Witam. Mój kod z mapowaniem nie działa na stronie. Może ktoś pomoże? Adres strony to: hellcats.pl

3
Przywitaj się / Zuza
« dnia: 10 Listopad 2010, 23:26:40 »
Witam wszystkich,
nie będę rozpisywała się tutaj z moją biografią, w skrócie powiem tak: jestem Zuza, prowadzę stronę Hellcats.fan-strefa.pl, już niedługo zamierzam otworzyć jeszcze dwie strony. Należę do nielicznego grona grających kobiet, interesuję się (poza grami) wszystkich po trochu, jestem molem książkowych - uwielbiam czytać książki, kocham snowboard! to tyle w mini skrócie. pozdro.

Strony: [1]