Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - dontaskjack

Strony: [1]
1
Gry / Assasin's Creed II
« dnia: 07 Listopad 2010, 20:07:23 »
Gra jest świetna w każdym calu - nie mówiąc już nawet o grafice, muzyce czy czymkolwiek z tego rodzaju. Fabuła wciąga, autentyczne postacie jak florencka rodzina Pazzich, kreacja Ezio Auditore da Firenze... Prawdziwa gratka dla osób, których pasjonuje historia, rozrywka + gry komputerowe. Dla mnie jest to najlepsza gra wszech czasów ;D Potrafię siedzieć i grać 8 godzin.

Tylko wkurzające bywa, jak trzeba biegać po dachach za Francesco de' Pazzi, żeby go zabić i na raz trzeba wcisnąć spację, alt, strzałkę do góry, M, a siódmą ręką sterować myszką, żeby skręcał. No ale jak się platformy nie ma, to się gra tym co się ma...

2
Seriale / Wojny klonów
« dnia: 07 Listopad 2010, 19:43:45 »
Czy tylko ja oglądam Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów? ;P

3
Przywitaj się / twista
« dnia: 07 Listopad 2010, 19:21:49 »
Na początku chciałabym zapytać, czy nie mając strony internetowej na Fan-Strefie, mogę być użytkownikiem tego forum?

W każdym razie, wypadałoby się przywitać ;) Na imię mam Emanuela, ale od kilkuset lat (Cha, cha, to taki żart sieciowego dinozaura) w internecie funkcjonuję jako "twista". Po przeczytaniu kilku wątków, z pewnością mogę dołączyć do grona znanych i nielubianych z poczuciem wyższości. (tak, tak, dokładnie za tą akcję, kilka nigdy niezrobionych zamówień i brak odpowiedzi na zalewającą mnie falę wiadomości na GG)

Kilka słów o mnie... mam 18 lat, jeszcze kilka najbliższych miesięcy spędzę w liceum, w klasie plastycznej. Później chciałabym rozpocząć studia filologiczno-kulturoznawcze kawałek drogi od domu (może nie kawałek, bo do Warszawy mam dobre ponad 400km...).

Interesuję się muzyką, filmem, sztuką, literaturą, historią, historią sztuki, literatury i czego tam jeszcze... jak miliony osób na świecie. Jestem fanką powieści i filmów SF (po prostu lubię jak mi się rozszerzają oczy na widok efektów specjalnych...). Słucham Arctic Monkeys, Kings Of Leon, etc. W odróżnieniu od mojej siostry bliźniaczki, która zamiast czytać książki, czyta podręczniki z matematyki i zna na pamięć 60-70 wzorów matematycznych, nie wliczając wzorów typu P=1/2a*h...., dużo czytam. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie.

I z przyjemnością stwierdzam, że znam kilka osób z tego forum ;-)

Strony: [1]