Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Pituz

Strony: [1]
1
Zamówienia / Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« dnia: 19 Luty 2015, 14:10:54 »
Pablo jesteś śmieszny z tymi <centerami> aby coś wyśrodkować wcale nie trzeba mega długiego kodu w css, to samo z <marquee> tylko że przeglądarki powoli przestają suportować te znaczniki. Poczytajcie troszkę o usuniętych tagach z html i ich zastępnikach.

2
Zamówienia / Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« dnia: 18 Luty 2015, 17:06:00 »
Obecnie strony typu fansite prowadzone są głównie przez młodzież i ich odbiorcami również najczęściej są nastolatkowie. To jak ma wyglądać strona zależy od autora strony oraz od gwiazdy jakiej ona jest poświęcona. Oczywiście nie stworzymy strony o Pattinsonie idąc w maksymalny róż bo to nie jego styl. Na uwadze często trzeba mieć styl gwiazdy. Ale niekiedy bywa tak, że grafik/koder sugeruje bezpieczniejsze wyjście i projektuje szablon który zachowuje neutralność (tak jak robi to Evan). Szablony Ally i Lilianne są projektami typowo fansite. Chociaż znajdą się tu osoby, które wytknął mi to że faworyzuje akurat tych projektantów. Nie moja wina, że taki styl najlepiej się przyjął i jest najczęściej powielany.

To czy fansite powinien skupić się na grafice czy skryptach to tylko zamysł projektanta i autora strony. Najlepsza jest równowaga. Można zrobić genialną stronę używając minimum grafiki, zastępując efekty grafiki rozbudowanym stylem CSS a resztę dopełnić skryptami. Trzeba pamiętać, że przeładowana strona będzie długo się wczytywać, więc dużo to nie zawsze dobrze.

Sam kiedyś robiłem przesłodzone szablony. Jednak od kiedy odkryłem urok stron w stylu flat design, staram się łączyć elementy typowego fansite z bardziej profesjonalnym lookiem (nie mówię o kodowaniu tylko o samym wyglądzie).

Co do Patrycji to ona robiła szablon pod WP bo nawet na podglądzie to widać (zwłaszcza górny pasek admina). A cena dotyczy chyba czasu jaki poświęciła na kodowanie. Wspominała, że wszystko zrobiła w dwa dni. Jest to bardzo możliwe bo kodowanie zajmuje mało czasu. Najbardziej czasochłonne jest projektowanie strony od tej graficznej odsłony.

Widzę jak tutaj "koderzy" urzywają <center> albo <marquee> to aż głowa boli, grafika na całm headerze grze style rozwiążą sprawę,krótszy czas wczytywania i tak dalej, ten szablon posiada parę bajerów, których nie widać na obrazku. Dziękuje dobranoc

3
Zamówienia / Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« dnia: 18 Luty 2015, 17:02:27 »
Szkoda, że patrycjaap94 nie miała na tyle odwagi aby kontynuować dyskusję tylko założyła kolejne konto i włączyła się do rozmowy jako swój obrońca. Niestety ślad w sieci pozostaje - tym bardziej adres IP drogi/droga Pituz.
1 ip .. router .. mói ci to coś ? panie szerlok

4
Pomoc / Odp: Darmowy photoshop
« dnia: 18 Luty 2015, 01:06:58 »

5
Kodowanie / Odp: Problem z kodowaniem Wordpressa
« dnia: 18 Luty 2015, 01:01:33 »
mi się wydaje że problem tkwi w the loop.

6
Zamówienia / Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« dnia: 18 Luty 2015, 00:09:24 »
Po za tym ceny profesjonalnych pakietów często obejmują dodatkowe usługi jak pozycjonowanie, wszelkiego rodzaju integracje itp.
Pozycjonowanie jest troszeczkę droższe niż 1000 zł.
Dlatego nie mów, że 100zł to duża kwota, bo absolutnie nie jest wygórowana, moim zdaniem.
Ja znam swoją wartość i wiem ile czasu na to poświęcam :) A to jest sprawa indywidualna.
Nie jest duża pod warunkiem, że po za samym szablonem WP oferujesz coś z dodatkowych usług jakie wymieniłem wyżej. Bo jak na sam szablon na fansite to nadal podtrzymuje, że 100zł to dużo. Z resztą tak jak wspominałaś każdy ceni się indywidualnie a w miarę popularności grafika/kodera rośnie również wycena jego usług.
Wszystko za darmo , pozycjonowanie jeszcze za domenę hosting i SEO wyłożyć,
praktycznie cała zabawa w kodowaniu WordPress Template polega na CSS.
Jeżeli ktoś przerabia tylko kolorki i grafiki a nie układy newsów,podpisów,ilości zawartości newsa na stronie głównej, dodawaniu miejsc na widgety i rejetrowaniu nowego menu i wielu innych, widziałem dużo takich templatów że nawet rozwijanego menu nie miały ... Więc prawdziwe templaty powstają we krwi i robaczkach z PHP.
Dziękuje Pozdrawiam .

Strony: [1]