Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Problem z aktualizacją worpressa i instlacją themes  (Przeczytany 2940 razy)

kejtlin

  • Gość
Problem z aktualizacją worpressa i instlacją themes
« dnia: 07 Lipiec 2011, 00:47:09 »
okej wiec mam 2 poblemy postaram sie je opisąć .

1. Gdy dodaje theme ( taki pobrany) na mojego worpressa którego założyłam na cba.pl żeby poćwiczyć sobie html nie chce sie wgrać nie wiem czy bo kiedyś sie wgyrwało ( np. ten co zrobiła skye) i wyskakuje że nie może załodowć strony ( tak jak pojawia sie gdy nie ma sie netu czy coś )

2. Nie mogę zrobić akutalizacji wordpressa , autmatycznie nie da rady a recznie nie mam pojęcia jak.
jak instaluje recznie to mam taki bład :

obieranie aktualizacji z http://wordpress.org/wordpress-3.2.zip

Rozpakowywanie aktualizacji…

Warning: copy(/var/www/virtual/vanessa-anne.cba.pl/wp-admin/includes/update-core.php) [function.copy]: failed to open stream: Permission denied in /var/www/virtual/vanessa-anne.cba.pl/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 200

Nie można było skopiować pliki.

Instalacja nie powiodła się

Czy ktoś by mógł mi pomóc ? bo próbuje caly dzięń i nic : (

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Problem z aktualizacją worpressa i instlacją themes
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2011, 11:06:49 »
Co do motywu:
- Upewnij się czy ten motyw jest kompatybilny w wersją WP jaką masz zainstalowaną. Bywa tak (mi czasami zdarzało się), że pobrany temat miał zbyt dużo nowych funkcji i nie współgrał z WP.
- Problem może być tez taki, że serwer cba.pl jest przeciążony i nie może wczytać kolejnych plików motywu co w rezultacie powoduje zawieszenie wczytywania reszty szablonu.

Co do aktualizacji:
Poczytaj o tym problemie na tej stronce KLIK
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Problem z aktualizacją worpressa i instlacją themes
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2011, 11:06:49 »