Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Adrienne Barbeau, Michael Scott - Wampiry Hollywoodu  (Przeczytany 1375 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Adrienne Barbeau, Michael Scott - Wampiry Hollywoodu
« dnia: 07 Lipiec 2012, 23:54:53 »
Autor: Adrienne Barbeau, Michael Scott


 Telewizyjna gwiazda Adrienne Barbeau i autor bestsellerów Michael Scott połączyli siły aby stworzyć seksowną, wyborną, inteligentną powieść pełną Hollywoodzkiego przepychu, garderobianych sekretów i krwistego realizmu.
 Hollywood: trzy morderstwa w przeciągu 2 tygodni, wszystkie dotyczą wielkich gwiazd.
 Seryjny morderca pracuje według schematu, eliminując ofiary z listy gwiazd, które są powiązane z Ovsanną Moore.
 Moore to szefowa Studia Filmowego. Jest także.....500-letnią wampirzycą .....ale to przecież Hollywood i nikt nie zawraca sobie głowy wiekiem. Detektyw Peter King wie bardzo dużo o Mieście Aniołów, ale z pewnością nie ma pojęcia, że istotni notable tego miasta właśnie formują wampirze siatkę. Nie wie również, że tajemnicza i uwodzicielska Ovsanna jest szefem tej sekretnej organizacji.
 Moore i King mimo, że stoją po dwóch różnych stronach barykady zwierają szyki by schwytać seryjnego mordercę, którego tabloidy ochrzciły mianem "celebrytowego rzeźnika".
 Kiedy wampirzyca i policjant zauważają diabelski związek między nimi, w niebo wzlatują iskry, a razem z nimi stwory nocy....
-------
Ostatnio zupełnie przypadkiem natrafiłam na książkę zatytułowaną "Wampiry Hollywoodu". Przyznam szczerze, że wzięłam ją z bibliotecznej półki z ciekawością ale równocześnie zakladając, że będzie to kolejne ckliwe g... o wampirkach i takie tam. Nic bardziej błednego:) Strasznie mi się spodobało i polecam. Aktualnie czytam drugą część:)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Adrienne Barbeau, Michael Scott - Wampiry Hollywoodu
« dnia: 07 Lipiec 2012, 23:54:53 »