Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: SALEM (2014)  (Przeczytany 1770 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
SALEM (2014)
« dnia: 24 Kwiecień 2014, 14:08:02 »

Akcja rozgrywa się w XVII wieku w Massachusetts i skupia na wydarzeniach w mieście Salem. Serial przedstawia nadnaturalną prawdę kryjącą się za słynnym polowaniem i skazywaniem czarownic. Weteran wojenny, John Alden, powraca do rodzinnego miasta Salem, by przekonać się, że zostało ono opanowane przez czarownice. Więcej informacji o serialu na stronie FilmWeb

Pierwszy odcinek z polskim tłumaczeniem można obejrzeć tutaj. Powiem Wam to, że na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do kolejnej produkcji o czarownicach po tym jak troszkę zawiodłem się na American Horror Story: Coven. Ale ostatecznie skusiłem się i obejrzałem pierwszy odcinek. Jest tu powiew historii, zero komedii ale i bardzo ciekawy obraz ówczesnego polowania na czarownice. Odcinki są emitowane co niedzielę na kanale WGN America, ale wiem że już kilka stron ,które tworzą napisy zainteresowało się nim więc bez problemu będzie można trafić na polskie tłumaczenia.
Do you want more?


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: SALEM (2014)
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwiecień 2014, 14:47:37 »
Zaciekawiło mnie ;-D Dodałem do mojej listy seriali do obejrzenia w wakacje ;-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: SALEM (2014)
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2014, 18:50:03 »
Zwiaatun mnie nie zaciekawił, właśnie pobieram pierwszy odcinek, po nim stwierdzę, co myślę ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: SALEM (2014)
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwiecień 2014, 18:50:03 »