Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ewelina-Lisowska.com - Oficjalny Fanclub Eweliny Lisowskiej  (Przeczytany 1258 razy)

Nate

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Ewelina-Lisowska.com

Zapraszam Was Wszystkich na otwarcie Ewelina-Lisowska.com – Oficjalnego FanClubu Eweliny Lisowskiej. Strona obecnie dostępna będzie pod nazwą Ewelina-Lisowska.fan-strefa.pl ale wciągu 2-dwóch tygodni mamy nadzieję, że to się zmieni. Na stronie na bieżąco będą aktualizowane najnowsze niusy z życia Eweliny. Strona posiada również galerię zdjęć oraz dział poświęcony w całości Ewelinie gdzie znajdziecie biografię, dyskografię oraz inne działy dotyczące piosenkarki. Jako oficjalna strona fanów postaramy się organizować jak najwięcej konkursów i atrakcji, które zadowolą każdego fana. Mamy nadzieję, że będzie stałymi gośćmi naszej strony i fanclub stanie się Waszym głównym źródłem informacji.

http://ewelina-lisowska.fan-strefa.pl/

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Ewelina-Lisowska.com - Oficjalny Fanclub Eweliny Lisowskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2012, 09:18:51 »

Zapraszam Was Wszystkich na otwarcie Ewelina-Lisowska.com – Oficjalnego FanClubu Eweliny Lisowskiej. Strona obecnie dostępna będzie pod nazwą Ewelina-Lisowska.fan-strefa.pl ale wciągu 2-dwóch tygodni mamy nadzieję, że to się zmieni. Na stronie na bieżąco będą aktualizowane najnowsze niusy z życia Eweliny. Strona posiada również galerię zdjęć oraz dział poświęcony w całości Ewelinie gdzie znajdziecie biografię, dyskografię oraz inne działy dotyczące piosenkarki. Jako oficjalna strona fanów postaramy się organizować jak najwięcej konkursów i atrakcji, które zadowolą każdego fana. Mamy nadzieję, że będzie stałymi gośćmi naszej strony i fanclub stanie się Waszym głównym źródłem informacji.

http://ewelina-lisowska.fan-strefa.pl/

Swietnie!
Czy mozna dołączyć do ekipy, jako admin galerii? :) Jeżeli nie, mam pare zdjęć z wczorajszego koncertu w Rypinie! :)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Ewelina-Lisowska.com - Oficjalny Fanclub Eweliny Lisowskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2012, 09:18:51 »