Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Sen  (Przeczytany 974 razy)

Serenity

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Sen
« dnia: 07 Listopad 2010, 17:44:51 »
Książkę dostałam na urodziny od koleżanek. Szybko się czytało, chociaż trochę denerwowała mnie narracja w 3 osobie - w końcu i tak wszystko było pisane z perspektywy Janie. Co do recenzji - w książce prawie wszystko jest inaczej, przynajmniej to, co jest napisane o Cabe'ie, nie jest praktycznie w ogóle prawdą... Jeszcze nie czytałam kolejnych części. Ktoś może je już czytał? Fajne?

Cytuj
Mroczny paranormalny dar i miłość dwojga nastolatków w pierwszej powieści bestsellerowej lirycznej i wywołującej dreszcz grozy trylogii.
Siedemnastoletnia Janie widzi cudze sny. Wciągana w nie wbrew własnej woli, staje się przymusowym świadkiem rozgrywających się w nich wydarzeń.
Pewnego dnia do klasy przychodzi nowy chłopak... który potrafi kontrolować sny. Ale nawet on może okazać się bezradny, gdy Janie trafi w środek koszmaru. Po raz pierwszy jest kimś więcej niż obserwatorką czyichś makabrycznych fantazji. Jest ich uczestniczką...

dontaskjack

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Scarlett-Johansson.org
Odp: Sen
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2010, 19:26:20 »
Nie dotrwałam do końca, jakoś nie wciągnęła mnie ta książka... Może jakbym sięgnęła po nią drugi raz, to może... może... Ale na pierwszy rzut oka, nie wydaje mi się specjalnie ciekawa.

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Sen
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2010, 00:29:18 »
Książkę dostałam na urodziny od koleżanek. Szybko się czytało, chociaż trochę denerwowała mnie narracja w 3 osobie - w końcu i tak wszystko było pisane z perspektywy Janie. Co do recenzji - w książce prawie wszystko jest inaczej, przynajmniej to, co jest napisane o Cabe'ie, nie jest praktycznie w ogóle prawdą... Jeszcze nie czytałam kolejnych części. Ktoś może je już czytał? Fajne?

czytałam całą trylogię
fakt ta 3os. naracja wkurza totalnie ale idzie się przyzwyczaić - Janie idzie do łóżka , Janie ee snikersa xD"
na początku też myślałam że w recenzji jest błąda ale jak się głębiej zastanowić to tak właśnie było .
C. w pewnym sensie był nowym uczniem tz. wszyscy tak myśleli ponieważ się zmienił totalnie




Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Sen
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2010, 00:29:18 »