Dla webmastera > Tutoriale

WordPress Template #1 - by PA_BLO

(1/3) > >>

PA_BLO:
Tak jak obiecałem przygotowałem coś w sam raz dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z WordPress'em. Udostępniam Wam przykładowy szablon składający się z najprostszych kodów, które można dodatkowo wzbogacać innymi selektorami i właściwościami CSS.

DEMO / DOWNLOAD

Evan:
Przydałoby się jeszcze wyśrodkowanie

Alison:
Ja w ogóle nie rozumiem HTML'U  :'(
Po prostu nie wiem jak to wgrać, przez co, jak stworzyć te pliki w edytorze w wordpressie. Po prostu to mnie przerasta a ja mam tak że jak coś mi się nie udaje choć robię to kilka razy to po prostu jestem tak zła że zabiłabym każdego kto mi wejdzie w drogę. Szczególnie tak mam kiedy w to wchodzi HTML  >:(

PA_BLO:
Ja też aż tak dobrze nie znam się na HTML (a o .php to już wolę się nie wypowiadać), jedynie tyle abym mógł sobie spokojnie szablon zakodować. Nie potrzebuje żadnych skomplikowanych skryptów, bo później mam z nimi problemy. Na początku posługiwałem się tabelami, ale z czasem przestawiłem się na budowanie za pomocą DIVów. Moim zdaniem jest o wiele wygodniej, jeżeli wcześniej poczyta się o właściwościach jakimi dysponuje DIV (czyli te wszystkie właściwości przypisane stylom).

Camille:
Pablo mam takie pytanie masz zamiar zrobić jeszcze jakieś szablony dla nas bo ten bardziej dla poczatkujących a mi by było potrzebne coś w tym stylu www.nicoledaily.fan-strefa.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej