Nasze zainteresowania > Książki

Igrzyska Śmierci

(1/4) > >>

Kitty:


--- Cytuj ---Akcja rozgrywa się w nieokreślonej przyszłości, w państwie Panem powstałym na gruzach zniszczonych licznymi katastrofami Stanów Zjednoczonych. Państwo podzielone jest na Kapitol oraz 12 otaczających go dystryktów. Główna bohaterką powieści jest Katniss Everdeen wywodząca się z najbardziej dyskryminowanego dwunastego dystryktu. Tytułowe Igrzyska Śmierci są wydarzaniem transmitowanym przez telewizję, podczas którego na śmierć i życie rywalizują między sobą 24 osoby, po dwie z każdego dystryktu. Zwycięzcą zostaje ostatni żywy zawodnik.
--- Koniec cytatu ---

Zarąbista seria! Autorka wszystko tak dokładnie rozpisuje, że nie potrafiłam się oderwać! Polecam! :)

dontaskjack:
Igrzyska Śmierci są super :D Pierwsza część wydaje mi się lepsza od drugiej, wszystko w pierwszej było lepsze. Arena, relacje Katniss-Peeta i wgl :D Chociaż nie narzekam, dwójka też dobra. Czekam, aż przeczytam "Kosogłosa", nie mogę się doczekać zakończenia. I w końcu z kim zostanie Katniss, ja kibicuję Gale'owi (choć Peeta jest idealny w każdym znaczeniu tego słowa).

Kitty:
Hm, ja tam stawiam na Peeta :D Ale faktycznie, pierwsza część lepsza. Druga też, ale już można powiedzieć, że mniej.
A Kosogłos wychodzi chyba w listopadzie! Już nie mogę się doczekać! :)

Nugathy:
Zastanawiałam się czy przeczytać, teraz na pewno to zrobię ;)

`kaniejka:
KOCHAM wszystkie 3 książki -oczywiście przeczytane !
a teraz czekam na ekranizację

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej