Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Taylor-Swift.pl  (Przeczytany 1615 razy)

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Taylor-Swift.pl
« dnia: 03 Luty 2014, 15:45:00 »
Szukałam i nie znalazłam wątku wcześniejszego (może zwyczajnie jestem ślepa, ale wyszukiwarka mówi, że nie było go), dlatego otwieram ten.

Po wielu bojach, długich przerwach, niezliczonej ilości snutych planów, Taylor-Swift.pl od początku tego roku zaczęła funkcjonować normalnie, połączona domenami z TaySwift.pl. Liczba zdjęć w galerii niebawem przekroczy 60tys., aktywnie działamy też na Twitterze i Facebooku :)


Chętnych zapraszamy do odwiedzania, śledzenia na portalach społecznościowych, pytania o współpracę i wszelaką aktywność, nawet jeśli nie jesteście zagorzałymi fanami Taylor! xx

HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Taylor-Swift.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2014, 19:35:37 »
Chciałabym na nowo odświeżyć ten wątek. Strona nadal funkcjonuje i ma się dobrze :) Od niedawna jestem administratorką fansitu i staram się jak najlepiej działać. Tu moja prośba. Jeśli chcielibyście się wymienić elitą bądź top stronami proszę napiszcie :) Widzę, że cały czas napływa nowych stron i trochę mi smutno, że nikt nie pisze tutaj :P

Na stronie głównej oraz w galerii od niedawna znajdują się nowe wyglądy, więc jeśli jeszcze ich nie widzieliście to zapraszam serdecznie: www.taylor-swift.pl

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Taylor-Swift.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2015, 14:00:38 »
Wiem, że post pod postem źle wygląda i chyba niedozwolony ale nikt nie odpisał a chciałam zaznaczyć, że na taylor-swift.pl pojawił się nowy wygląd autorstwa Lilianne :) Zapraszamy!

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Taylor-Swift.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2015, 23:17:53 »
Śliczny szablon, nawet jeśli jest mi daleki od tego co sam preferuje. Lilianne odwaliła kawał dobrej roboty. Oby na tak fajnie wyglądającej stronie chciało się pisać posty xD bo aż żal tego nie robić :)
Do you want more?


HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Taylor-Swift.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2015, 21:37:59 »
Śliczny szablon, nawet jeśli jest mi daleki od tego co sam preferuje. Lilianne odwaliła kawał dobrej roboty. Oby na tak fajnie wyglądającej stronie chciało się pisać posty xD bo aż żal tego nie robić :)
chce się bardzo :) Dzięki!

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

Mathilda

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 150
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Taylor-Swift.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marzec 2015, 20:23:54 »
Wiem, że post pod postem źle wygląda i chyba niedozwolony ale nikt nie odpisał a chciałam zaznaczyć, że na taylor-swift.pl pojawił się nowy wygląd autorstwa Lilianne :) Zapraszamy!

Świetny wygląd! Często odwiedzam stronkę :)

Normal people scare me

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Taylor-Swift.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marzec 2015, 20:23:54 »