Dla webmastera > Tutoriale

Jak zrobić Favicon?

(1/3) > >>

Channah:
Favicon - jest to ikona przed adresem strony, w polu adresowym przeglądarki.
Jak ją zrobić?
Wklejacie ten kod

--- Kod: ---<link rel="shortcut icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
<link rel="icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
--- Koniec kodu ---
do folderu index.php, w miejscu adres obrazka wklejacie adres do waszego obrazka ;)

Stysia:

--- Cytat: Channah w 24 Kwiecień 2012, 16:50:11 ---Favicon - jest to ikona przed adresem strony, w polu adresowym przeglądarki.
Jak ją zrobić?
Wklejacie ten kod

--- Kod: ---<link rel="shortcut icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
<link rel="icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
--- Koniec kodu ---
do folderu index.php, w miejscu adres obrazka wklejacie adres do waszego obrazka ;)

--- Koniec cytatu ---

A aki wymiar ma być tego obrazka? Czy kazdy kwadrat zmiejszy sie automatycznie? :)

Channah:
obojetnie jaki obrazek, ale najlepiej mniejszy ;) oczywiscie kazdy obrazek zmniejsza sie ałtomatycznie ;) u mnie dodalam obrazek o rozmiarze 50x50

Skye:

--- Cytat: Stysia w 24 Kwiecień 2012, 17:48:46 ---
--- Cytat: Channah w 24 Kwiecień 2012, 16:50:11 ---Favicon - jest to ikona przed adresem strony, w polu adresowym przeglądarki.
Jak ją zrobić?
Wklejacie ten kod

--- Kod: ---<link rel="shortcut icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
<link rel="icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
--- Koniec kodu ---
do folderu index.php, w miejscu adres obrazka wklejacie adres do waszego obrazka ;)

--- Koniec cytatu ---

A aki wymiar ma być tego obrazka? Czy kazdy kwadrat zmiejszy sie automatycznie? :)

--- Koniec cytatu ---
W  INDEX? o_O w header.php raczej, chyba, że header macie pusty, ja bym to określiła, że miedzy < head> a  </ head >

Channah:

--- Cytat: Skye w 24 Kwiecień 2012, 21:32:05 ---
--- Cytat: Stysia w 24 Kwiecień 2012, 17:48:46 ---
--- Cytat: Channah w 24 Kwiecień 2012, 16:50:11 ---Favicon - jest to ikona przed adresem strony, w polu adresowym przeglądarki.
Jak ją zrobić?
Wklejacie ten kod

--- Kod: ---<link rel="shortcut icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
<link rel="icon" href="adresobrazka" type="image/x-icon">
--- Koniec kodu ---
do folderu index.php, w miejscu adres obrazka wklejacie adres do waszego obrazka ;)

--- Koniec cytatu ---

A aki wymiar ma być tego obrazka? Czy kazdy kwadrat zmiejszy sie automatycznie? :)

--- Koniec cytatu ---
W  INDEX? o_O w header.php raczej, chyba, że header macie pusty, ja bym to określiła, że miedzy < head> a  </ head >

--- Koniec cytatu ---
u mnie jest w index.php, i jak czytalam w googlach to tez bylo w index.php,  ale podejrzewam ze w header.php tez idzie ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej