Nasze zainteresowania > Książki

Harry Potter - J. K. Rowling

<< < (4/5) > >>

Charlotte:
Ubóstwiam tą serię <3 Zakończenie mi odpowiada, a nawet bardzo.  Jak sama pani Rowling powiedziała, że gdyby Harry umarł byłoby lepiej dla fabuły, ale to byłaby zdrada wobec bohatera, więc nie narzekajcie tak :P Dobrze, że zostawiła Pottera przy życiu, bo chyba bym się porządnie poryczała, tak jak w kinie na HP i IŚ cz.II. Chciałabym żeby J.K. napisała kolejną książkę, chociażby o dzieciach Harrego, Ginny, Rona i Hermiony :)

Cant:
uwielbiam <3 mogłabym ciagle czytać wszystkie po kolei . Przeczytałam 3 razy całą serie i zaczynam znów od nowa, kocham te książki (;

Maddie:
Jedno slowo, ktorym moge opisac Harry'ego to: GENIALNE, GENIALNE I JESZCZE RAZ GENIALNE ;D A polskie tlumaczenie - chyle czola :P Swietnie sie czyta ;)

Aisha:
Harry <333 Pamiętam, że jak byłam młodsza to nie mogłam przejść przez pierwszy rozdział nawet, a teraz... pierwsze 4 części (które już się rozwalają) czytałam po kilkanaście razy, resztę mniej, bo te tylko jak wypożyczę z biblioteki. HP&Więzień Azkabanu - najlepsze ;D nawet ostatnio tak stwierdziłam, że wolę książkę od filmu. chociaż przyznam, że zakończenie troszkę inne niż się spodziewałam, ale w sumie gdyby Harry zginął, to już nie byłoby to samo.

Shaverce:
Perełka u mnie w pokoju ;D Właśnie zaczynam czytać od nowa ;) Dla mnie nieśmiertelna saga na wieki wieków  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej