Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ostre Przedmioty - Gillian Flynn  (Przeczytany 1316 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Ostre Przedmioty - Gillian Flynn
« dnia: 27 Listopad 2010, 00:37:15 »

Cytuj
Ostre przedmioty to nie jakaś tam płytka powieść oparta na chwytliwych pomysłach; jej groza narasta. Ostatnie trzydzieści stron czytałem, czując strach, ale nie mogłem się powstrzymać, by nie przewracać kartek. (...) Zachwycający kawał dobrej literatury, napisany świetnym językiem i z dużą wnikliwością”.
Stephen King

Cytuj
Camille Preaker po krótkim pobycie w klinice psychiatrycznej wraca do pracy reporterki. Pierwsze zlecenie to artykuł o tajemniczych zabójstwach dwóch małych dziewczynek w jej rodzinnym miasteczku. Przez ostatnie dwanaście lat, odkąd opuściła dom, rzadko rozmawiała ze swoją neurotyczną matką i przyrodnią siostrą, której właściwie nie zna – śliczną trzynastolatką trzymającą w garści całe miasteczko. Z niechęcią wraca do rodzinnej wiktoriańskiej rezydencji, gdzie zaczyna ją prześladować wspomnienie tragedii z dzieciństwa. Stara się odkryć prawdę o brutalnych zbrodniach. Zaczyna mocno identyfikować się z małymi ofiarami. Wszystkie tropy prowadzą jednak w ślepą uliczkę i zmuszają Camille do rozwikłania zagadki własnej przeszłości, której musi stawić czoło.

Ogólnie nie planowałam kupować żadnych książek a tym bardziej czytać innych niż sobie zaplanowałam.Skusiła mnie bardzo niska cena bo niecałe 7 zł (bez grosza) no i polecenie przez samego Kinga na odwrocie .Już od pierwszych stron naprawdę wciąga!Polecam jak najbardziej ! Zdecydowanie należy do mich ulubionych




Forum portalu Fan-Strefa.pl

Ostre Przedmioty - Gillian Flynn
« dnia: 27 Listopad 2010, 00:37:15 »