Forum portalu Fan-Strefa.pl > Przywitaj się

Yasmine

(1/3) > >>

Yasmine:
Witam! Jestem Justyna, mam 16 lat. Interesuję się muzyką (gram na gitarze, pianinie oraz śpiewam), językiem angielskim <333, grafiką komputerową. Od około 4 miesięcy jestem na fan strefie ponieważ wraz z Juni (lov ya bejbe!) oraz Hope prowadzimy stronę poświęconą Demi Lovato. Uwielbiam ją za wszystko! Za jej głos, śmiech, uśmiech, za to jak mówi Eminem, za jej livechaty, piosenki, teksty piosenek. Mogłabym pisać dalej ale wtedy moje powitanie byłoby baaardzo długie. No nic, to chyba tyle. Serdecznie zapraszam wszystkich fanów Demi na stronę! http://demi-lovato.pl

Lea:
cześć :)
jaka nieśmiała istotka nic o sobie nie napisała :P pisze istotka bo nie wiem czy TY baba jesteś czy chłop  ;D

co porabiasz na co dzień?

Kalleye:
Lea - nie uważasz, ze nick Yasmine jest raczej babski ? xD
Ale fakt Yasmine napisz coś o sobie ! ;)

Yasmine:
Haha sorka, już coś dodałam. Nie jestem obeznana za bardzo w forach więc musiałam wypróbować wszystkiego. Już edytowałam :D

Lea:

--- Cytat: Kalleye w 13 Listopad 2010, 14:27:30 ---Lea - nie uważasz, ze nick Yasmine jest raczej babski ? xD
Ale fakt Yasmine napisz coś o sobie ! ;)

--- Koniec cytatu ---

W dzisiejszym świecie nic mnie już nie zaskoczy :P Yasmin są też takie tabletki antykoncepcyjne ;p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej