Dla webmastera > Tutoriale

Łatwa i szybka animacja

(1/6) > >>

kejtlin:
witam  mam dla was instrukacje na szybką i łatwą animacje, nie widziałam jeszcze tu takiej instrukacji jedynie tą jedną przez program i z tagami. A ta instrtukacja bedzie bez , mam nadzieje że komyś sie przyda : )

Tu możecie pobrać program wraz  z crakiem : http://www.megaupload.com/?d=xkqmla4g
crack jest potrzebny gdyś bez niego na animacji bedzie pojawiaj sie napis GeoVideo.
Do pobierania filimików z Youtube polecam porogram save2pc ( większość z was pewnie zna :D )

1.Otwieramy program Video Avatar i właczamy filimi z którego chcemy włączyć animacje.

2.Teraz klikając na te białe kwadraciki możecie przenieś i zmienic kszatał swojej animacji.

3.Teraz ustawiamy wielkość animacji, i ilość klatek na sekundę. Wielkość można ustawić sobie na ile się chce.Ilość kratek na sekundę ( Frames/sec można także ustawić na 9, zależy od filmiku)

4. A teraz jedna z ważniejszych rzeczy. A mianowicie trzeba ustawić długość animacji.
Ustawiamy długość przesuwając tymi suwakami na dole filimiku.

5.Kiedy już chcemy zapisać animację klikamy na button " save avatar"
Potem wyskoczy nam okienko z napisem po angielsku " Czy chcesz zobaczyć
avatar " czy jakoś tak, i klikamy tak albo nie, zależy od was. Uwaga : Avatar sam zapisuje się tam, gdzie jest ten filmik z którego robiono animację.

Mam nadzieje że komuś sie przyda to prosze o plusa ;D

Drew:
Dzięki. Korzystałem kiedyś. Bardzo fajny program, nie chciało mi się go szukać :) Oczywiście plus dla Ciebie.

PA_BLO:
Dzięki, napewno się przyda :) + leci

Bartel:
Fajny program, ale ja używam do animacji Photoshopa... jakoś najwygodniej mi robić wszystko w jednym programie ;) Plusik poleciał ;)

Blair:
Jestem póki co na innym komputerze, ale od dawna szukałam instrukcji na łatwą i szybką animację, lecz nie w programie Photoshop. Bardzo dziękuję za instrukcję, niestety, plusików na razie nie mogę dawać :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej