Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mathilda

Strony: [1]
1
Pomoc / Flashowa chmura tagów
« dnia: 15 Marzec 2015, 18:04:33 »
Hej :) na swojej stronie http://horror-story.pl/ chciałabym mieć taką chmurę tagów jak jest np na http://hungergames.pl/. Problem w tym, że ta wtyczka, którą używają jest już niedostępna (wp-cumulus). Pobrałam więc inną WP-Cirrus, mam jednak problem z dodaniem jej do sidebaru. Gdy wpisuje [wp-cirrus] w poście wszysko działa, ale jak chcę ją miec w tych ramkach z boku to już nie działa i po prostu wyświetla napis [wp-cirrus]. Proszę o pomoc :)

2
Pomoc / Masowa zmiana rozmiaru zdjęć
« dnia: 15 Marzec 2015, 16:47:40 »
Znalazłam fajny program do zmiany rozmiaru zdjęć. Nazywa się Fotosizer i bardzo mi pomógł, kiedy do galerii nie mogłam wrzucić zdjęć które miały po 7000px. Dzięki niemu nie trzeba zmieniać rozmiaru każdego zdjęcia osobno. Może Ameryki nie odkryłam, ale akurat komuś się przyda ;)

3
Kosz / Horror-Story.pl!
« dnia: 13 Marzec 2015, 20:17:03 »
Zapraszam Was serdecznie na otwarcie strony Horror-Story.pl - jedynej polskiej strony w pełni poświęconej serialowi American Horror Story. Znajdziecie tu najnowsze informacje na temat odcinków, załogi, a także twórców. Dajcie znać co myślicie o stronie! ;)

4
Seriale / Dziwne seriale
« dnia: 10 Marzec 2015, 14:33:28 »
Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś dziwnego serialu, gdzie będzie panować tajemnicza atmosfera i wgl. Jednak przejadły mi się wampiry czy tego typu istoty. Polecicie coś godnego uwagi? Można znacie jakiś serial w stylu "American Horror Story"? :)

5
Pomoc / ŚCIĄGNIĘCIE GWIAZDY DO POLSKI - POTRZEBNA POMOC!
« dnia: 28 Marzec 2013, 09:55:43 »
Hej :) Jestem Maggie z selena-gomez.pl i mam do Was pytanie: Razem z dziewczynami chcemy zorganizować akcję żeby Selena przyjechała do Polski. Wiem że niektóre strony organizowały podobne akcje więc może wiecie jak się za to zabrać? :)

6
Dyskusja ogólna / ŚCIĄGNIĘCIE GWIAZDY DO POLSKI
« dnia: 27 Marzec 2013, 22:31:58 »
Hej :) Jestem Maggie z selena-gomez.pl i mam do Was pytanie: Razem z dziewczynami chcemy zorganizować akcję żeby Selena przyjechała do Polski. Wiem że niektóre strony organizowały podobne akcje więc może wiecie jak się za to zabrać? :)

7
Grafika / Prace Maggie
« dnia: 18 Sierpień 2012, 11:24:27 »
Hej! Jestem Maggie i z góry przepraszam, że musicie oglądać ten nagłówek, ponieważ jest beznadziejny. To moja pierwsza praca w photoshopie, dlatego dopiero uczę się tego programu.

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=1D2P

No i mam do Was kilka pytań:
- polecicie jakieś przydatne czcionki co nagłówków?
- jakie akcje uzywacie do zdjęć? ja szukalam ale nie znalazłam nic ciekawego.
- chciałabym wykorzystywać textury do nagłówków, ale nie wiem jak ich używac? na zdjecia, czy do tła?
- jak usunąć tło ze zdjęcia? żeby wyszło takie jak siedząca Sel? tego nie robiłam ja tlykoe jest z offcial psds

Strony: [1]