Nasze zainteresowania > Seriale

The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów

<< < (2/64) > >>

Kass:
mnie zastanawia dlaczego pierwotnym zależy na kamieniu księżycowym... Mam kilka teorii co do całego tego sobowtóra(elena-Katherine). W 8 odcinku najlepsze były cztery ostatnie minuty:D Ian rewelacyjny!

Evan:
Zależy im na kamieniu bo bez niego i ofiary z eleny nie zdejmą klątwy bo ona jest kims tam na B (haha po niemiecku chyba i nie pamietam)

PS. Co do porównań ze zmierzchem to książka rzeczywiście jest b. podobna! Tylko jest jeden mały szczegół pierwsza książka Pamiętników ukazała się 19 lat temu więc można się domyślić co jest plagiatem

Kitty:

--- Cytat: Evan w 06 Listopad 2010, 22:02:25 ---Zależy im na kamieniu bo bez niego i ofiary z eleny nie zdejmą klątwy bo ona jest kims tam na B (haha po niemiecku chyba i nie pamietam)

PS. Co do porównań ze zmierzchem to książka rzeczywiście jest b. podobna! Tylko jest jeden mały szczegół pierwsza książka Pamiętników ukazała się 19 lat temu więc można się domyślić co jest plagiatem

--- Koniec cytatu ---

Ale ciekawe po co chcą zdjąć tą klątwę? Znaczy jaki mają w tym cel? Czy wtedy mogą wymordować całą ludność, czy coś?
U mnie w szkole wszyscy mówią, że to Pamiętniki są żywcem skopiowane ze Zmierzchu. A ja jak im mówiłam, że tak nie jest, to wszyscy ,,taa, jasne". ;/ W ogóle to taka mania na ten wampiryzm, tyle książek powychodziło, że rzyga się tym na boki.

Evan:
hah to powiedz im na spokojnie zeby wpisali w wikipedie Pamiętniki Wampirów i sprawdzili datę wydania

Kass:
a czytałyście książki? ja gdy zaczęłam czytać pierwszą to musiałam się od nowa połapać o co chodzi...
Z tym porównywaniem to faktycznie beznadziejna sprawa. Tak naprawdę zmierzch oglada dlatego tyle osób bo tam pattinson gra...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej