Dla webmastera > Skrypty

Coppermine - nie wyświetlają się kategorie albumów

(1/1)

evanna:
Witam. Mam problem z galerią Coppermine. Nie wyświetlają się paski z nazwami kategorii w których są albumy. Na stronie głównej mojej galerii wygląda to tak: Ostatnio zaktualizowany album (miniaturki), Ostatnio oglądane (miniaturki), Ostatnio dodane (miniaturki). Pomiędzy "Ostatnio zaktualizowany album" a "Ostatnio oglądane" miałam wypisane kategorie których teraz nie mam. Czy ktoś wie, jak mogę to naprawić? Dziękuję za odpowiedź.

PA_BLO:
Możliwe, że w ustawieniach galerii masz braki. Sprawdź co masz wpisane w Ustawienia/Przeglądanie listy albumów/Zawartość strony głównej i tam obok musisz mieć kolejno wpisane short cody, które odpowiadają za wyświetlanie się danej sekcji galerii. U Ciebie powinno to wyglądać mniej więcej tak:

--- Kod: ---lastalb/breadcrumb/catlist/alblist/lasthits/
--- Koniec kodu ---
Dodatkowo przy każdym ze skrótów można ustawić liczbę odpowiadającą za poziom wyświetlania miniaturek. U Ciebie prawdopodobnie brakuje catlist/alblist

evanna:

--- Cytat: PA_BLO w 14 Sierpień 2015, 22:44:12 ---Możliwe, że w ustawieniach galerii masz braki. Sprawdź co masz wpisane w Ustawienia/Przeglądanie listy albumów/Zawartość strony głównej i tam obok musisz mieć kolejno wpisane short cody, które odpowiadają za wyświetlanie się danej sekcji galerii. U Ciebie powinno to wyglądać mniej więcej tak:

--- Kod: ---lastalb/breadcrumb/catlist/alblist/lasthits/
--- Koniec kodu ---
Dodatkowo przy każdym ze skrótów można ustawić liczbę odpowiadającą za poziom wyświetlania miniaturek. U Ciebie prawdopodobnie brakuje catlist/alblist

--- Koniec cytatu ---


W "zawartość strony głównej" mam wpisane: lastalb,2/breadcrumb/catlist/alblist/lasthits,2/lastup/
a na stronie głównej galerii nadal mam 'Ostatnio zaktualizowany album', 'Ostatnio dodane' i 'Ostatnio oglądane'. Nadal brak śladu kategorii z albumami. Powinnam wcisnąć pomiędzy catlist/alblist liczby? gdy próbuję wychodzi mi informacja "The value you have set for «Zawartość strony głównej» is invalid, please review it."
Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem jak naprawić to, aby one [kategorie]się ponownie pojawiły na stronie głównej galerii

HAIZ:
Po pierwsze z tego co mi wiadomo to za ostatnim wyrazem lasthits nie stawiamy "/". Może w tej samej tabelce Przeglądanie listy albumów masz w Liczba poziomów kategorii do wyświetlenia wpisane 0? Powinno być standardowo 1. Jedynie to mi do głowy przychodzi.

evanna:

--- Cytat: Ella w 15 Sierpień 2015, 19:18:40 ---Po pierwsze z tego co mi wiadomo to za ostatnim wyrazem lasthits nie stawiamy "/". Może w tej samej tabelce Przeglądanie listy albumów masz w Liczba poziomów kategorii do wyświetlenia wpisane 0? Powinno być standardowo 1. Jedynie to mi do głowy przychodzi.

--- Koniec cytatu ---

Dzięki! Faktycznie miałam wpisane 0, a po zmienieniu na 1 wszystko wróciło do normy. Dziękuję jeszcze raz! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej