Dla webmastera > Zamówienia

[sprzedam] Szablon pod wordpressa

<< < (2/7) > >>

patrycjaap94:
Odnośnie tego linku, są to szablony robione 'na ilość'. Nie masz do niego praw autorskich, nie zawsze możesz je zmieniać. Wiesz, że szablon jak ten co kupujesz może mieć każdy za 50 dolcow.
Szablony 'na zamowienie' pod Worpdressa, a szczegołnie portale wordpressowskie SĄ CHOLERNIE DROGIE. http://allegro.pl/strona-internetowa-portal-cms-faktura-vat-4max-i5023457537.html :)

Bo w cenie  jest przede wszystkim czas poświecony na zrobienie tego :)

Wordpress jest opensource, wiec uzywajac samego wordpressa uzywasz juz czyjegos kodu. Skrypty php są zaimplementowane do wordpressa wiec nie mogę od nowa pisac funkcji, bo wyszło by na to ze pisze nowy cms. :)



Skrypty php czy java? Tak potrafię je pisać woli ścisłości :)

P.S Ja absolutnie nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo wiem ze są osoby, którym zależy na poprawności kodu i dbają o to by szablony nie wczytywały się 2h. :)
Bo jesli ktoś wstawia tekst w obrazek, a ma możliwość wrzucenia go do div'a to coś nie tak :)
Dzisiaj napatoczyłam się na fajny przykład. Pewna osoba zrobiła diva o nazwie containerkreska a w niego pod background-image obrazek z kreską czarną na 1px...
w3schools nie boli :)

@Liza: Nie popadajmy ze skrajnosci....

Liza:
Takie są realia na tym forum, że stronami fansite zajmują się młodzi ludzie. Z tego co się orientuję to graficy (włącznie ze mną) biorą za szablon pod wordpress 40-70 zł. Dla niektórych nawet to jest za dużo i chcieliby za darmo ;-)

patrycjaap94:
To niech ktoś nie popada w samouwielbienie stawiając się na tym samym miejscu z ludźmi którzy kodują z głową :)

albo niech popada ale w tym samym czasie niech sie uczy :) Bo każdy od czegoś zaczynał. A to jest taki biznes w którym cały czas trzeba sie uczyć :)

Liza:
A kto tutaj popada w samouwielbienie? ;-)

patrycjaap94:
Wielu, którzy myślą ze potrafią wszystko a tak nie jest
A palcami wytykac nie wolno, bo to brzydko i niekulturalnie :>
Choc ta pani tego postu pewnie nie zobaczy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej