Dla webmastera > Pomoc

Problem z logowaniem - nie pamiętam danych

(1/1)

pat.:
Witajcie, trochę głupio ale potrzebuję pomocy.. Nie mogę zalogować się na swoją stronę. Fakt bardzo długo nie logowałam się na nią (jako administrator) i nie pamiętam danych, bo wszystko miałam kiedyś na komputerze przed utratą danych z niego.. A jak wpisuję to co wydaje mi się że było dobrymi passami mi nie wchodzi. Próbowałam odzyskać hasło ale maile też nie wchodzą, wyskakuje że nie ma ich w serwisie.. Czy da się jakoś sprawdzić jaki mail był użyty do utworzenia strony przy koncie administratora? Czy cokolwiek? Bo teraz jestem w zupełnej kropce...
w razie czego strona: www.grubson.fan-strefa.pl
pozdrawiam

PA_BLO:
Po pierwsze spróbuj skontaktować się z Administratorem hostingu, może on w czymś pomoże. Jeśli masz dane do FTP to zawsze możesz spróbować utworzyć nowe konto dla Admina tym sposobem:
http://priteshgupta.com/2012/04/create-wordpress-admin-account-using-ftp-php/
lub
http://stephanis.info/2011/08/11/create-new-admin-account-in-wordpress-via-ftp/

Kiedyś to robiłem, ale pamiętam że przy długo nieaktualizowanym skrypcie WordPress mogą wtedy pojawić się pewne komunikaty o błędzie bądź nawet pusta strona. Wtedy trzeba kombinować z plikami. Wiem, bo robiłem to kiedyś na stronę o Hanna Beth, gdzie dziewczyny straciły do niej dostęp a miały tylko możliwość logowania przez FTP.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej