Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Podsumowanie 2013

<< < (4/4)

PA_BLO:

--- Cytat: Skye w 12 Styczeń 2014, 18:29:44 ---Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)

--- Koniec cytatu ---
Skye, Ty pijaczko :p

Skye:

--- Cytat: PA_BLO w 12 Styczeń 2014, 19:05:41 ---
--- Cytat: Skye w 12 Styczeń 2014, 18:29:44 ---Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)

--- Koniec cytatu ---
Skye, Ty pijaczko :p

--- Koniec cytatu ---

Kur... nawet tutaj mi tak mówią hahaha;(
Nie no, to jedno z postanowień, ale za to staram się dbać o zdrowie i biegaąłm nawet dwa razy już! A u mnie z bieganiem ciężko:p

PA_BLO:

--- Cytat: Skye w 12 Styczeń 2014, 19:41:29 ---
--- Cytat: PA_BLO w 12 Styczeń 2014, 19:05:41 ---
--- Cytat: Skye w 12 Styczeń 2014, 18:29:44 ---Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)

--- Koniec cytatu ---
Skye, Ty pijaczko :p

--- Koniec cytatu ---

Kur... nawet tutaj mi tak mówią hahaha;(
Nie no, to jedno z postanowień, ale za to staram się dbać o zdrowie i biegaąłm nawet dwa razy już! A u mnie z bieganiem ciężko:p


--- Koniec cytatu ---
Ej dwa razy? Jakże ambitnie gurl :) U mnie tez przydałoby się coś zmienić na tej płaszczyźnie aktywności fizycznej ale mam strasznie mało cierpliwości i ja muszę mieć efekty widoczne nie za tydzień, dwa tylko już teraz. A tak się nie da. Moja siostra ma lepszą motywację i jak coś sobie postanowi to idzie w zaparte. Dzięki temu pozbyła się tłuszczyku i wygląda bardzo dobrze. A ja póki co oczekuję na to jak potoczą się losy mojej przyszłej pracy bo nie zapeszając liczę po cichu na umowę na bynajmniej rok xD

Skye:

--- Cytat: PA_BLO w 12 Styczeń 2014, 21:02:18 ---
--- Cytat: Skye w 12 Styczeń 2014, 19:41:29 ---
--- Cytat: PA_BLO w 12 Styczeń 2014, 19:05:41 ---
--- Cytat: Skye w 12 Styczeń 2014, 18:29:44 ---Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)

--- Koniec cytatu ---
Skye, Ty pijaczko :p

--- Koniec cytatu ---

Kur... nawet tutaj mi tak mówią hahaha;(
Nie no, to jedno z postanowień, ale za to staram się dbać o zdrowie i biegaąłm nawet dwa razy już! A u mnie z bieganiem ciężko:p


--- Koniec cytatu ---
Ej dwa razy? Jakże ambitnie gurl :) U mnie tez przydałoby się coś zmienić na tej płaszczyźnie aktywności fizycznej ale mam strasznie mało cierpliwości i ja muszę mieć efekty widoczne nie za tydzień, dwa tylko już teraz. A tak się nie da. Moja siostra ma lepszą motywację i jak coś sobie postanowi to idzie w zaparte. Dzięki temu pozbyła się tłuszczyku i wygląda bardzo dobrze. A ja póki co oczekuję na to jak potoczą się losy mojej przyszłej pracy bo nie zapeszając liczę po cichu na umowę na bynajmniej rok xD

--- Koniec cytatu ---

Wczoraj tez bym biegała ale pogoda brzydka & ktoś mnie zatrzymał na rozmowie przed kompem haha;p
Dziś podejście 32552 do ćwiczeń:/

Lamorra:
Rok był taki sobie, z plusów to znalazłam pracę i skończyłam studia. W 2014 roku mam zamiar - co realizuję - mniej się obżerać, nie pić gazowanych napojów, skakać na skakance godzinkę dziennie i co wieczór zimowy gorąca czekolada :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej