Nasze zainteresowania > Muzyka

Demi Lovato - Neon Lights

(1/2) > >>

Heather:
Dzisiaj odbyła się premiera teledysku do trzeciego singla z płyty "DEMI" - Neon Lights. Co o nim myślicie? Ja osobiście kocham te sceny w wodzie, Demi wygląda tak ślicznie i naturalnie :-)

Chyba nie można tutaj wklejać bezpośredniego wideo, więc wrzucam link :-)
http://www.youtube.com/watch?v=v9uDwppN5-w&feature=share&list=UUnyB9MYKRkSFK3IIB32CoVw

PA_BLO:
zgadzam sie, sceny w wodzie sa piekne, Demi wygląda genialnie i bardzo naturalnie. za to sceny gdzie Demi ma neonowe usta i makijaż poprzypominaja mi Nicki Minaj

Drew:

--- Cytat: PA_BLO w 21 Listopad 2013, 21:45:27 ---zgadzam sie, sceny w wodzie sa piekne, Demi wygląda genialnie i bardzo naturalnie. za to sceny gdzie Demi ma neonowe usta i makijaż poprzypominaja mi Nicki Minaj

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie ;)

Santana:
Taka inna Demi,co prawda nie podoba mi się ten motyw neonowego makijazu  - no i jak to juz kolega powiedział , kojarzy się z Nicki M. W tej czesci z woda wyglada zmyslowo i pieknie. Myslałam,ze zaskoczy nas czyms jeszcze,ale jak dla mnie spoko/moze byc. Od Demi przyjme wszzystko :)

Katty:
Ten teledysk jest inny niż wszystkie videa Demi. To coś nowego, lepszego według mnie. Kocham te sceny w neonowym makijażu i wcale nie kojarzą mi się z Minaj.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej