Nasze zainteresowania > Seriale

Warsaw Shore

(1/5) > >>

Santana:
Pytaliście nas wiele razy, czy powstanie polska wersja 'Ekipy z New Jersey'. Nareszcie możemy odpowiedzieć Wam: TAK! program nosi tytuł 'Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy' a jego nowe odcinki możecie oglądać na antenie MTV w każdą niedzielę o 23:00!

Warszawa dołącza do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na 'Ekipie z New Jersey' - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys'). Każda kolejna odsłona reality show o grupie przyjaciół wnosiła coś nowego i spotykała się z ciepłym przyjęciem z Waszej strony. Mamy nadzieję, że tak będzie również z 'Ekipą z Warszawy'! ...


wiecej na temat bohaterów odsylam na -> http://www.mtv.pl/wideo/1728-warsaw-shore-ekipa-z-warszawy/video/55184-warsaw-shore-ekipa-z-warszawy-sezon-1-odcinek-1-101


Sama osobiscie oglądnęłam 1 odcinek z ciekawośći  . Od samego poczatku do ostatniej minuty miałam otwartą jadaczke z wrażenia. Oczywiscie nic pozytywnego, uświadomilam sobie jacy ludzie są beznadziejni   i zrobią wszystko dla pieniędzy. Jestem w szoku do tej chwili,nie mogę - straszne , nie powinni puszczać tego  w TV. Jak dla mnie jest to nieetyczne... co myślicie?

Rami:
Jak już zobaczyłem plakat na mieście to na samą myśl mi się odechciało. Kolejny serial MTV, który ma za zadanie "odmóżdżać" ludzi... Mam nadzieję, że będzie tego tylko jeden sezon :)

PA_BLO:
Widziałem kilka materiałów wideo jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Cóż, program typowy dla obecnej ramówki MTV, czyli wielki shit. Twarze mało ciekawe. Oceniając po wyglądzie to jako tako trzyma się Paweł (ten Włoch) i ta laska blondynka co siedzi obok niego (ta w czerwonych szpilkach). Nie mam zamiaru oglądać tego typu produkcji bo to tylko strata czasu - dla mnie.

To czy program jest etyczny czy nie toć od razu na pierwszy rzut oka widać. Zwykły burdel i nic więcej. Niby to jest grupa reprezentująca przeciętnego Polaka w ich wieku, gdzie w głowie tylko imprezy. śmiech na sali.

Zyla77:
Jak dla mnie to dramat , jak słucham tych ludzi to ręce opadają. Nie podoba mi się i wcale mi się nie chce tego oglądać. Widać jak człowiek potrafi się poniżyć dla sławy i pieniędzy.

Ntalia:

--- Cytat: Zyla77 w 21 Listopad 2013, 09:54:45 ---Jak dla mnie to dramat , jak słucham tych ludzi to ręce opadają. Nie podoba mi się i wcale mi się nie chce tego oglądać. Widać jak człowiek potrafi się poniżyć dla sławy i pieniędzy.

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie. Czasem zastanawiam się czy śmiać się z ich głupoty czy załamać ręce i płakać. Ale szkoda mi mojego zdrowia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej