Forum portalu Fan-Strefa.pl > Propozycje

Akcja Stop Selekcji!

<< < (2/4) > >>

Kalleye:
Jakaś selekcja musi być, co prawda nie powinna być ona "layoutowa, ale inna...
Cóż ja osobiście patrzę na to jak jest strona prowadzona, czy są częste newsy, czy nie są na zasadzie kopiuj -> wklej itp. Staram się też selekcjonować tematykę stron. Bo jak bym się zgadzała na elitę z każdą stroną o np Miley i bym sobie stronami o niej całą elitę zapchała to chyba też byłoby coś nie halo.

No i wiadomo trochę chamstwa musi być bo znajomi idą do elity nie zależnie od tego jakie mają strony :)

M:
Takie chamstwo jest fajne xD Znajomi 1# !

PA_BLO:
Zgadzam się z Wami. Ja osobiście nie dodałbym do elity strony, która ma zaledwie dziennie po 50 wejść (już nie bacząc na te fałszywe liczniki, które nabijają każde wejście nawet przy odświeżeniu strony, głupota). Dla mnie ważne jest zarówno grafika, wejścia, regularne pisanie postów oraz jak już ktoś wspomniał znajomości. Nie mam na stronie czegoś takiego jak Regular Affiliates, gdzie większość ma zapewne blogi onetowskie, mylogi itp. Skoro mamy promowac strony, to róbmy to zaczynając od tych najlepszych ... te "słabsze" niech wezmą się za robotę to i one bez problemu będą w elicie. Oto moje zdanie  ;D

M:
Fora też myślą, że sa lepsze i wszystkie chcą być w elicie -,-

Evan:
Ja jestem za stopem dla stron na których jest śmieszny napis  elita tylko przez zaproszenie .. pff.. myślą że świecą...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej