Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

problem z portem usb

(1/2) > >>

Bee:
nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie to przepraszam. Między innymi chciałam spytać czy komuś zdarzyła się może taka sytuacja, że po podłączeniu urządzenia np. telefonu lub mp4 do portu USB, urządzenie wariowało tzn. łączyło się i rozłączało? Wiem, że to nie wina portów, bo inne urządzenia jak np. drukarka czy inne mp4 chodzi normalnie. To też nie wina urządzenia ani kabli, bo wszystko na innym komputerze działa dobrze. Próbowałam ściągać jakieś sterowniki - niestety nieskutecznie. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego? Dodam tyle, że mam windowsa xp i porty te starsze.

PA_BLO:
Może masz zbyt wiele rzeczy podłączonych pod USB i komputer myli dyski, stąd te przerwane sesje w połączeniu.

Bee:
mam dwa porty ( z tyłu komputera) jeden, do którego zawsze podłączona jest drukarka, a drugi do np. mp4. Odłączyłam specjalnie drukarkę aby sprawdzić czy masz rację, niestety dalej ta sama sytuacja...

Bartel:
Ja myślę że to wina oprogramowania mp4... pewnie coś szwankuje... jaka to jest marka? może napisz do producenta.

panda:
albo przeinstalować?
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1265237.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej