Nasze zainteresowania > Film

Królewna Śnieżka i Łowca

(1/4) > >>

Kailee:


--- Cytuj ---Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny.
--- Koniec cytatu ---


--- Cytuj ---Gatunek:   Akcja, Przygodowy, Dramat, Fantasy
Reżyseria:    Rupert Sanders
Scenariusz:    Evan Spiliotopoulos, Hossein Amini

Charlize Theron    Królowa Ravenna
Chris Hemsworth    Myśliwy
Kristen Stewart    Królewna Śnieżka
Bob Hoskins    Muir
Dave Legeno    Broch
Eddie Marsan    Duir
Ian McShane    Beith
Izzy Meikle-Small    Młoda Ravenna
Johnny Harris    Quert
Lily Cole    Rose
Nick Frost    Nion
Ray Winstone    Gort
Sam Claflin    Książę William
Toby Jones    Coll
Vincent Regan    Książę Hammond

--- Koniec cytatu ---

Chyba powinnam dodać plakat z Kristen, ale szczerze mówiąc jej nie trawię a na film idę tylko i wyłączenie z powodu Charlize Theron. Fenomenalna aktorka! Mam nadzieję że Kristen podciągnęła swoją grę aktorską i nie będzie chodzić przez cały film z otwartymi ustami, bo po prostu wyjdę w środku seansu z sali. A wy widzieliście już film? Co sądzicie?

Lory:
Filmu jeszcze nie widziałam, ale chętnie się skuszę :) Kristen mi do tego filmu w żaden sposób nie pasuje. No bo jak to może być, żeby Zła królowa była ładniejsza od Śnieżki...?
Rozumiem, że film miał zerwać z cukierkowatością i w ogóle, ale Śnieżka nadal powinna być w tym wszystkim urocza, a to chyba ostatnie słowo, jakie mi się ciśnie na usta, gdy patrzę na Kristen...

Kailee:

--- Cytat: Lory w 01 Czerwiec 2012, 13:23:15 ---Filmu jeszcze nie widziałam, ale chętnie się skuszę :) Kristen mi do tego filmu w żaden sposób nie pasuje. No bo jak to może być, żeby Zła królowa była ładniejsza od Śnieżki...?
Rozumiem, że film miał zerwać z cukierkowatością i w ogóle, ale Śnieżka nadal powinna być w tym wszystkim urocza, a to chyba ostatnie słowo, jakie mi się ciśnie na usta, gdy patrzę na Kristen...

--- Koniec cytatu ---
Co do Złej Królowej to masz rację, ale co do tego że powinna być urocza już nie. Film nie jest cukierkowaty i to nie bajka dla dzieci jak Mirror Mirror, aby Śnieżka musiałaby być w nim urocza i słodka. Film będzie mroczny i Śnieżka latająca i zrywająca kwiatki ni jak by tutaj pasowała. W pewnym sensie to trafili z Kristen, bo ona wydaje się mroczna. Ale niestety, tylko to. Ani gra aktorska, ani uroda mi tutaj nie pasuje. Szczerze mówiąc sama nie wiem kto mógłby zagrać w tym filmie rolę Śnieżki, ani Kristen, ani nikt. Po prostu nie znam takiej aktorki.. Może Kristen zamieniłaby się z Charlize rolami?

Lory:

--- Cytat: Kailee w 01 Czerwiec 2012, 14:18:51 ---
--- Cytat: Lory w 01 Czerwiec 2012, 13:23:15 ---Filmu jeszcze nie widziałam, ale chętnie się skuszę :) Kristen mi do tego filmu w żaden sposób nie pasuje. No bo jak to może być, żeby Zła królowa była ładniejsza od Śnieżki...?
Rozumiem, że film miał zerwać z cukierkowatością i w ogóle, ale Śnieżka nadal powinna być w tym wszystkim urocza, a to chyba ostatnie słowo, jakie mi się ciśnie na usta, gdy patrzę na Kristen...

--- Koniec cytatu ---
Co do Złej Królowej to masz rację, ale co do tego że powinna być urocza już nie. Film nie jest cukierkowaty i to nie bajka dla dzieci jak Mirror Mirror, aby Śnieżka musiałaby być w nim urocza i słodka. Film będzie mroczny i Śnieżka latająca i zrywająca kwiatki ni jak by tutaj pasowała. W pewnym sensie to trafili z Kristen, bo ona wydaje się mroczna. Ale niestety, tylko to. Ani gra aktorska, ani uroda mi tutaj nie pasuje. Szczerze mówiąc sama nie wiem kto mógłby zagrać w tym filmie rolę Śnieżki, ani Kristen, ani nikt. Po prostu nie znam takiej aktorki.. Może Kristen zamieniłaby się z Charlize rolami?

--- Koniec cytatu ---

Pisząc "urocza", miałam na myśli raczej manierę w urodzie - a Kristen niezależnie od tego, jak ją wymodelują, wymalują, a nieraz i wyfotoszopują, wygląda na zmęczoną, niewyspaną albo złą... Urocza poprzez - czy ja wiem? - jakiś blask w oku, ciepły uśmiech czy nawet mniej rozczochrane włosy :D Kristen to kopciuszek. Przez przybyciem Matki Chrzestnej...

Zastanawiałam się nad tym, kto by mi pasował i chyba tylko Ginnifer Goodwin - serialowa Śnieżka  w Once Upon a Time... Drogą wyboru - każda inna osoba poza Kristen. Chyba bardziej zniosłabym Megan Fox w tej roli, mimo iż jej pojawienie się na rynku filmowym to dla mnie niewytłumaczalna zagadka :D
Gdyby je zamienili, to mielibyśmy wyrazistą, zjawiskową Śnieżkę i rozmemłaną Królową... Nie wiem - ja bym po prostu nie zaangażowała Kristen do takiej produkcji :)
Ale może istnieje jakiś cień szansy na to, że się tylko negatywnie nastawiamy :D?

Zuzolinda:
Ja również cały czas rozważam wybranie się na ten film, bo Charlize jest dla mnie fenomenalna. Tak, jak dla Was, argument "przeciw" stanowi jednak Stewart w roli głównej, która gra jak gdyby jej twarz zastygła. Nie ma mowy o jakiejkolwiek mimice, i zgadzam się ze stwierdzeniem, iż wygląda na wiecznie zmęczoną.

Myślę i chyba się jednak zdecyduję. Raz kozie śmierć xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej