Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Chat  (Przeczytany 2805 razy)

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Chat
« dnia: 27 Maj 2012, 14:55:57 »
Mam problem z czatem. Otóż nie wiem jak zmienić tło i kolor czcionki oraz jak zrobić, aby rozwinąć pole do napisania wiadomości. Będę się wzorowała tym co jest na http://kristen-stewart.pl/
Ja mam tak:

Tło i kolor czcionki:
Chodzi mi o tą małą rameczkę, gdzie jest "Ostatnia wiadomość: 2012-05-21 21:09".
Nie wiem zupełnie jak zmienić kolor czcionki i tła pod nią, a także jak zmienić z "Latest on Tue, 05:38 pm" na "Ostatnia wiadomość...".
Pojawia mi się również na samej górze czatu "Wall", a chciałabym to usunąć...

Rozwijane pole:
Chodzi mi o to, że ja mam od razu pole do napisania tej wiadomości i mnie to osobiście denerwuje. Ładniej by było gdyby było rozwijane tak jak jest na Kristen, pod "» Pozostaw wiadomość :-)".

Pomógłby ktoś? Z góry bardzo Wam dziękuję!

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Chat
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maj 2012, 15:36:03 »
Co do stylu czatu to ustawiasz go wchodząc w edytor plików wtyczek. (Wtyczki >> WP Wall >> Edytuj) i kombinujesz ze stylami w pliku "wp-wall/wp-wall.css".

Co do zmiany na polski język to w pliku wp-wall/wp-wall.php musisz znaleźć linijkę
if (  $options['latest'] )
{
$latest_comment=date($options['latest'], strtotime($comments[0]->comment_date));
  $result='<div id="wp_latest">Latest on '.$latest_comment.'</div>'.$result;
  }

I tam chyba zmieniasz z "Latest on" na "Ostatnia wiadomość".

Co do rozwijanego pola to odznaczasz opcję "Show post comment box expanded by default " w ustawieniach wtyczki (Ustawienia >> WP Wall)
Do you want more?


Kalleye

  • Gość
Odp: Chat
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2012, 16:12:40 »
Co do rozwijanego pola. To tak jak napisał PA_BLO musisz to odznaczyć, bądź nie masz znacznika"
<?php wp_head(); ?> do wpisana w header.php
i/lub (nie pamiętam czy powinny być oby dwa, w każdym razie ja zawsze używam dwa)
<?php wp_footer(); ?> do wrzucenia do footer.php bezpośrednio przed </body>

Yasmine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Chat
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2015, 23:53:12 »
A ja z kolei mam inny problem. Czy jest jakaś opcja w wp-wall aby pozostawione komentarze NIE MUSIAŁY BYĆ autoryzowane w wordpressie?

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Chat
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Luty 2015, 18:34:29 »
Jest. Musisz w Ustawieniach dyskusji, zaznaczyć opcję "Inny komentarz tego samego autora musi zostać wcześniej zatwierdzony".

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Chat
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Luty 2015, 09:21:50 »
Jest. Musisz w Ustawieniach dyskusji, zaznaczyć opcję "Inny komentarz tego samego autora musi zostać wcześniej zatwierdzony".

DZIEKUJEMY !

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Chat
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Luty 2015, 16:14:13 »
Nie ma za co ;-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Chat
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Luty 2015, 16:14:13 »