Nasze zainteresowania > Film

The Avengers

(1/4) > >>

Nadie.:

Gatunek: Akcja, Sci-Fi
Premiera: 11 maja 2012 (Polska), 25 kwietnia 2012 (świat)
Produkcja: USA
Reżyseria: Joss Whedon
Scenariusz: Joss Whedon


--- Cytuj ---Nick Fury jest szefem międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D, która czuwa nad światowym bezpieczeństwem. W obliczu globalnego zagrożenia staje przed zadaniem stworzenia drużyny, która podoła najbardziej nieprawdopodobnym wyzwaniom. Do swojego zespołu rekrutuje ludzi z niezwykłymi zdolnościami. Znajdą się w nim słynne postaci z uniwersum Marvela - Iron Man, Hulk, Thor, Kapitan Ameryka, Sokole Oko i Czarna Wdowa. Porozumienie w drużynie złożonej z takich indywidualności nie będzie łatwe do osiągnięcia. Fury wie jednak, że tylko działając wspólnie, mogą ocalić świat przed zniszczeniem.
--- Koniec cytatu ---

Ja przed chwilą wróciłam z kina. Przyznam szczerze, że z tych wszystkich pojedynczych filmów (Iron Man, Thor, Hulk, Kapitan Ameryka), podobał mi się tylko Iron Man. Ale po obejrzeniu Avengers, jestem zachwycona! :D Uwielbiam tego typu filmy.
Warto też dodać, że film pobił rekord Harrego Pottera! Już pierwszego dnia zarobił $207,4 mln. :D

Kalleye:
U mnie w kinie dopiero od 25 maja, także więc muszę jeszcze poczekać, ale nie mogę się już doczekać :D

Bee:
Też nie mogę się doczekać! chętnie zobaczę ;-)

Ellie:

--- Cytat: Skyler w 11 Maj 2012, 23:13:43 ---Też nie mogę się doczekać! chętnie zobaczę ;-)

--- Koniec cytatu ---

Zuzolinda:
Mnie już mama zapowiedziała, że zabierają mnie z okazji urodzin, więc na 100% obejrzę :) Gra tam Robert Downey Jr., którego role są zawsze niesamowite, więc jestem BARDZO ciekawa :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej