Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Problem w galerii  (Przeczytany 1155 razy)

missme

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Ashley Tisdale
Problem w galerii
« dnia: 24 Listopad 2010, 20:00:50 »
Wgrałam do galerii szablon i wyskoczył mi jakiś błąd . jak go naprawić ? jak usunać go z galerii ? ... teraz nie mam możliwości wejścia w galerię zresztą sami zobaczcie --- > http://ashley-tisdale.fan-strefa.pl/gallery/

Pilnie poszukiwany !Obecnie poszukuję nowych redaktorów na stronę . Zgłoszenia wysyłać na blondie0@onet.pl , a w nich : przykład pracy i umiejętności (css, html ) .

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Problem w galerii
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2010, 23:59:34 »
mnie to się w ogóle galeria nie wyświetla :p
z tego co mi się zdaje to usuwa się ten zepsuty theme i to automatycznie się przestawia na domyślny... ale mogę się mylić, więc lepiej tego nie rób póki ktoś nie potwierdzi mojego zdania :D

edit:
własnie wpadłam na inny pomysł. możesz wrzucić pliki z działającego theme do tego który nie działa. ja kiedyś np. nie miałam w theme chyba template.html i wyświetlała się własnie biała strona. wrzuciłam template.html z byle którego theme i miałam możliwość wejścia w panel admina i zmianę :)
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2010, 06:18:50 wysłana przez panda »

missme

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Ashley Tisdale
Odp: Problem w galerii
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2010, 08:39:41 »
no tak .. próbowałam i nic , bo wiem ze napewno zepsułam theme ... a czy można ten szablon wyrzucić ??

Pilnie poszukiwany !Obecnie poszukuję nowych redaktorów na stronę . Zgłoszenia wysyłać na blondie0@onet.pl , a w nich : przykład pracy i umiejętności (css, html ) .

missme

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Ashley Tisdale
Odp: Problem w galerii
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2010, 14:00:37 »
Problem . Jesli daje duże zdjęcie , to po dodaniu na tym miejscu jest inne , a jak powiększe jest ok . Tylko , że zdjęcie jest mniejsze niż je wgrałam . Gdize to trzeba ustawic ?

Pilnie poszukiwany !Obecnie poszukuję nowych redaktorów na stronę . Zgłoszenia wysyłać na blondie0@onet.pl , a w nich : przykład pracy i umiejętności (css, html ) .

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Problem w galerii
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2010, 14:00:37 »