Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Sklep z autografami!

(1/2) > >>

Stysia:
Dzisiaj poszukująć zdjęć autografów natchnęłam sie na pewien sklep z podpisami gwiazd ;D
Niestaty ceny sa straszne... ale może ktoś będzie chcał kupić. Poniżej link! :)



http://www.autogrammshop.de

`kaniejka:
aż tak bardzo zależy ci na + ? Oo'

ceny są śmieszne
bardziej sie opłaca samemu napisać do gwiazdy z prośbą o autograf, wystarczy tylko kupić dodatkowy znaczek i kopertę i poczekać miesiąc - dwa 

kejtlin:
o lol o.O ale mnie wkurzają ludzie który piszą " Plusi się należy ?"
A gdyby plusików  nie było to nikt by pewnie nic nie dodawał co ?

Kailee:
mogę plusika? to nie przedszkole. dlaczego aż tak zależy Ci na tych plusach?;D ja ma dwa i jakoś nie spieszy mi się po kolejne ;-) ktoś szuka pomocy, jak to wiem to piszę i pomagam nie wymagając tego aby ktoś mi plusiki dawał.. da fajnie. nie da też dobrze ;-) chcesz szpanować plusikami? dobra, już nie robię off topu.

dla mnie stronka nie przydatna, zresztą nawet gdybym chciała autograf to bym napisała do tej gwiazdy. szkoda mi np. 70 euro na to aby dostać obrazeczek z autografikiem. jak już chcesz te plusiki zarabiać, to fajne i dobre stronki podawaj.. :)

Katty:

--- Cytat: Kailee w 08 Grudzień 2011, 20:22:09 ---mogę plusika? to nie przedszkole. dlaczego aż tak zależy Ci na tych plusach?;D ja ma dwa i jakoś nie spieszy mi się po kolejne ;-) ktoś szuka pomocy, jak to wiem to piszę i pomagam nie wymagając tego aby ktoś mi plusiki dawał.. da fajnie. nie da też dobrze ;-) chcesz szpanować plusikami? dobra, już nie robię off topu.

dla mnie stronka nie przydatna, zresztą nawet gdybym chciała autograf to bym napisała do tej gwiazdy. szkoda mi np. 70 euro na to aby dostać obrazeczek z autografikiem. jak już chcesz te plusiki zarabiać, to fajne i dobre stronki podawaj.. :)

--- Koniec cytatu ---
po-pie-ram : D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej