Nasze zainteresowania > Film

Transformers 3

(1/3) > >>

Nadie.:


Reżyseria: Michael Bay (producent m.in. Jestem Numerem Cztery)
Scenariusz: Ehren Kruger
Premiera: 1 lipca 2011 (Polska) 23 czerwca 2011 (Świat)
Produkcja: USA
Gatunek:   Akcja, Sci-Fi <3

Autoboty dowiadują się o statku Cybertronian, ukrytym na księżycu. Rozpoczyna się wyścig z Decepticonami o znalezienie go i odkrycie jego sekretów, które mogą przesądzić o wyniku ostatecznej bitwy między robotami.

______________________
Wczoraj byłam na tym w kinie (dopiero wczoraj była premiera u mnie w mieście). Jest to trzecia część i NAJLEPSZA <3. Pomijając fakt, że zagrała w niej ta modelka Rosie. Jak na brak talentu aktorskiego nawet dobrze jej poszło. Shia LaBeouf, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson no i w końcu John Malkovich naprawdę świetnie się spisali. Do tego zaje.bisty soundtrack. W tej części najwięcej się działo i według mnie to było najlepiej wydane 20 zł przeze mnie na bilet xD.

Evan:
Brak Megan = Gówno ..

Nadie.:

--- Cytat: Evan w 06 Sierpień 2011, 17:58:51 ---Brak Megan = Gówno ..

--- Koniec cytatu ---

Ja strasznie żałuję, że jej nie było.. Ta Rosie wydawała się trochę sztuczna.

Charlotte:
Byłam w kinie jakoś na początku lipca (bodajże 5), na 3D. Film bardzo fajny, pierwszy dwóch części nie oglądałam więc nie mam nic do Rosie. Tylko miałam faze jak ona cały czas w tych szpilkkach biegała i ich nie zgubiła, a jej biały żakiet był lekko szary :D Poza tym film super. Jednak oczywiście wszyscy faceci narzekają na brak Megan ( a Rosie też jest atrakcyjna xD). Blublebee jest najlepszy <3

Nadie.:

--- Cytat: Charlotte w 06 Sierpień 2011, 20:51:44 ---Byłam w kinie jakoś na początku lipca (boach biegdajże 5), na 3D. Film bardzo fajny, pierwszy dwóch części nie oglądałam więc nie mam nic do Rosie. Tylko miałam faze jak ona cały czas w tych szpilkkach biegała i ich nie zgubiła, a jej biały żakiet był lekko szary :D Poza tym film super. Jednak oczywiście wszyscy faceci narzekają na brak Megan ( a Rosie też jest atrakcyjna xD). Blublebee jest najlepszy <3

--- Koniec cytatu ---

BumbleBee :D Ja tam przyzwyczaiłam się do Megan, była w dwóch pierwszych częściach i dobrze jej szło. Poza tym Carly nie pasowała mi jakoś jako dziewczyna Sam'a.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej