Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Programy do kodowania: Zajączek i inne  (Przeczytany 3352 razy)

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Programy do kodowania: Zajączek i inne
« dnia: 07 Marzec 2014, 19:00:51 »
Używa ktoś programu Zajączek do kodowania? Jeśli tak to co o nim uważacie? Spełnia wasze oczekiwania? A może zna ktoś lepsze programy do kodowania? Napiszcie tutaj o tym :)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Marzec 2014, 19:58:11 »
Nigdy z tego programu nie korzystałem. Ale polecam program Notepad++ Jest prosty w obsłudze i póki co spełnia moje oczekiwania. Po za tym korzystam też z wtyczki http://css3ps.com/ To narzędzie w połączeniu z Photoshopem sprawia, że w prosty i szybki sposób możemy opisać CSS warstwy na przykładzie jednego kinięcia. Pomocna zwłaszcza, gdy opisujecie styl czcionek, automatycznie poda Wam CSS koloru, rozmiaru, rodziny czcionki, itp.
Do you want more?


Kate

  • Gość
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2014, 23:36:48 »
Ja przez jakiś czas używałam Pajączka, Zajączka ale ostatnio poszłam w klasykę bez dodatków

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2014, 05:19:19 »
Nigdy z tego programu nie korzystałem. Ale polecam program Notepad++ Jest prosty w obsłudze i póki co spełnia moje oczekiwania. Po za tym korzystam też z wtyczki http://css3ps.com/ To narzędzie w połączeniu z Photoshopem sprawia, że w prosty i szybki sposób możemy opisać CSS warstwy na przykładzie jednego kinięcia. Pomocna zwłaszcza, gdy opisujecie styl czcionek, automatycznie poda Wam CSS koloru, rozmiaru, rodziny czcionki, itp.
Też go polecam ;)

Viridiana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • mój tumblr
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwiecień 2014, 17:16:10 »
Ja tam na hardcorze w notatniku albo w wordpressie. nie wiem po co programy takie? XD
you smile at the hope they call despair

kiedyś sobie byłam Kalleye :P

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2014, 19:03:10 »
Ja tam na hardcorze w notatniku albo w wordpressie. nie wiem po co programy takie? XD
Ja korzystam z takich programów tylko dlatego, że mają one wbudowaną opcję weryfikacji kodu gdzie na bieżąco mogę śledzić czy kod jej poprawnie napisany i czy każda klamra jest domknięta. Po za tym można wtedy plik zapisać w dowolnym formacie nie tylko w php czy html.
Do you want more?


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maj 2014, 13:36:59 »
Ja tam na hardcorze w notatniku albo w wordpressie. nie wiem po co programy takie? XD
Ja korzystam z takich programów tylko dlatego, że mają one wbudowaną opcję weryfikacji kodu gdzie na bieżąco mogę śledzić czy kod jej poprawnie napisany i czy każda klamra jest domknięta. Po za tym można wtedy plik zapisać w dowolnym formacie nie tylko w php czy html.

Myślę że to kwesta przyzwyczajenia. Ja zawsze pisałem w notatniku i teraz jak przejdę na taki program to mnie trzęsie XD

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec 2014, 01:16:12 »
Ja tam na hardcorze w notatniku albo w wordpressie. nie wiem po co programy takie? XD
Ja korzystam z takich programów tylko dlatego, że mają one wbudowaną opcję weryfikacji kodu gdzie na bieżąco mogę śledzić czy kod jej poprawnie napisany i czy każda klamra jest domknięta. Po za tym można wtedy plik zapisać w dowolnym formacie nie tylko w php czy html.

Myślę że to kwesta przyzwyczajenia. Ja zawsze pisałem w notatniku i teraz jak przejdę na taki program to mnie trzęsie XD
W notatniku jest o tyle utrudnione życie że musisz "przelecieć" czały kod i dokładnie posprawdzać czy wszystko dobrze zakodowane.Wiem że to kwestia przyzwyczajenia, bo sam kiedyś jak zaczynałem przygode z kodowaniem to w notatniku strony pisałem.Najlepiej będzie dla ciebie jak przejdziesz na Notepad++ bo oszczędzi ci to troche czasu i zawsze będziesz wiedziała czy każdy tag jest prawidłowo domknięty.
Nie nalegam na to byś przeszedł na Notepad++ co by ci ułatwiło prace, ale pomyśl na tym i spróbuj ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Programy do kodowania: Zajączek i inne
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec 2014, 01:16:12 »