Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Grafika Lilianne.  (Przeczytany 19241 razy)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #135 dnia: 14 Luty 2013, 22:10:36 »
Ja nie mówię o jakiś gotowych instrukcjach bo to nie ma sensu. Ale chociaż odmówić w normalny sposób a nie "Idź szukać gupich" naprawdę nie miłe.


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #136 dnia: 14 Luty 2013, 22:59:14 »
Muszę przyznać, że trochę racji w tym jest :>

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #137 dnia: 15 Luty 2013, 19:18:49 »
Każdy z nas zaczynał na pomocy innych my powinniśmy przejąć pałeczkę i pomagać nowym użytkownikom.
So true. Gdyby nie psd'sy, akcje, czcionki, brushe i wszystko inne co znalazłam na tym forum, to pewnie dalej siedziałabym na blogach.

Prawda jest taka, że wszystko wciąż kręci się wokół Ally. Na jaką stronę nie wejdziesz, widzisz pracę w jej stylu i tylko zastanawiasz się kto tym razem ją zrobił... A ja zastanawiam się nad jednym. Skoro ma się umiejętności i potrafi się stworzyć wierną kopię prac Ally, to czemu do umiejętności nikt nie dorzuci własnych pomysłów i nie stworzy czegoś nowego, takiego tylko swojego? Sama czasem zaczynam jakąś pracę kilka razy zanim ją w końcu zrobię, często zmieniam dosłownie wszystko, od kolorów po zdjęcia. Wciąż szukam własnych pomysłów i rozwiązań, czasem podglądam prace innych, ale staram się z nich zbyt dużo nie czerpać. Trzeba ryzykować, a nie trzymać się kurczowo tego co się przyjęło na polskich fansajtach. Btw, ja i indywidualny styl? :o

Ach, i to co napisałam nie jest kierowane do Lilianne, bo mimo wszystko bardzo lubię jej prace - zawsze są starannie wykonane, wszystko ładnie dobrane kolorostycznie (jeśli chodzi o grafikę, na temat kodu się nie wypowiadam, bo się na tym po prostu nie znam). Tak tylko wtrąciłam swoje trzy grosze, skoro już poruszyliście ten temat :>


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #138 dnia: 16 Luty 2013, 19:38:51 »
Aisha, piszesz bardzo mądre rzeczy. Ja uwielbiam prace Lilianne właśnie ze względu na to że są takie staranne i estetyczne. Kolory ma zawsze idealnie dopasowane i często jej charakterystycznym znakiem jest stosowanie elementów we flash'u ;) Ja pamiętam jeszcze te pierwsze prace Lilianne, kiedy dopiero zaczynała z szablonami i patrząc  takiej perspektywy - dziewczyna BARDZO się rozwinęła. Może i niektóre jej prace mają pewne elementy spójne z pracami Ally, ale nigdy jej szablony nie były w całości takie jakimi Ally raczy nas za każdym razem. Lubię obie projektantki i należą one do moich fav, podobnie jak kilka innych osób z tego forum (w tym Aisha) xD
Do you want more?


Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #139 dnia: 16 Luty 2013, 20:13:14 »
i często jej charakterystycznym znakiem jest stosowanie elementów we flash'u ;)

Okej powiedzmy że masz racje... Tym bardziej że flashe na początku były moje hahahahaa... tak jak połowa css Evana. Pomagać a potem dowiadujesz się że osoba cię okrada... Naprawdę słabe a potem odmawiać pomocy innym i mówiąc im by się "Odpie**olili" lub by "Szukali gupiego".


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #140 dnia: 16 Luty 2013, 20:36:25 »
Ty wykorzystywałeś flash? Ok, to zwracam honor :) Ale o co chodzi z tym okradaniem? Kto kogo okrada?
Do you want more?


Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #141 dnia: 16 Luty 2013, 22:02:21 »
Mnie to wręcz bawi. Szczerze mówiąc, po raz pierwszy, popieram Camille.
Z reguły jak ktoś prosi mnie o pomoc, to staram się pomóc. Jednakże pamiętam jak ja potrzebowałam naprawdę drobnej pomocy to nie mogłam się od nikogo wyprosić, aby ją uzyskać. Egoizm spotykamy na każdym kroku.

A teraz flash, niby taka drobna sprawa, a nawet to ludzie potrafią wykorzystać.

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #142 dnia: 16 Luty 2013, 23:26:30 »
Powiem tak odszedłem z forum na parę miesięcy i naprawdę pogorszyło się. Talentów nie brakuję ale naprawdę życzliwych ludzi. Postanowiłem ze wrócę i postaram się zmienić i otworzyć się na innych z pomocną dłonią. Dla mnie grafika już nie wystarcza mam chęć pomóc innym. I to co znajomi napisali mi o osobie z tego tematu postanowiłem napisać. I apeluje o trochę oryginalności w grafice oraz życzliwości do innych a to się do was nawróci podwójnie. Dzięki i powtarzam to nie jest zniechęcenie do lilianne bo nie chce by straciła zamówienia przez te wpisy bo jest dobrą graficzką co oznajmili moi przedmówcy.


Lilianne.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Lilianne.
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #143 dnia: 16 Luty 2013, 23:57:27 »
Wiesz Camille widzę, że porządnie tutaj zazdrość Cię kieruje. Bardzo... Myślę, że powinieneś popatrzyć skąd twój styl powstał, wszystko zawdzięczała bym Skye. :) I nie musisz mi robić chamstwa w temacie za to, że nie podałam ci kilka moich rzeczy. Może przypomnisz tutaj kto ci z wordpressem pomagał? Także masz tupet... Zawsze mówisz, że masz pomocną dłoń a czy do końca tak jest? Jeśli chodzi o mój styl, Ally wszystko wyszło od Kaliny. I nie będziesz w ten sposób do mnie mówił, przez kilka lat robiłam darmową grafikę na blogi, pomagałam, na pewno więcej niż ty. Dalej chętnie pomagam, obniżam ceny, może nie jest to zawsze, ale też jestem człowiekiem i to rozumiem, a ty najwyraźniej szukasz swego...

Edit: CSS Evana? O.O świetna bajka Kamilu. :)
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2013, 01:09:53 wysłana przez Lilianne. »

14/12/2010r. - Anahi Meet&Greet - Warszawa
LILIANNE.PLANAHI-PORTILLA.COM

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #144 dnia: 17 Luty 2013, 01:06:27 »
Dobra zamykamy temat. Ja wyjaśniłem z Lilianne pewne niedogodności wyszło że osoba z tego forum specjalnie chciała bym wbił się w walkę pomiędzy mną a Lilianne. Pewne rzeczy mogą być nieprawdą więc nie czytajcie powyższych postów. Trzymajmy się razem wszyscy i nauczka na przyszłość bądź pewny że możesz osobie ufać która mówi ci coś o drugiej osobie. Dzięki i dobranoc wszystkim :* Sorki Lilianne! :)


Lilianne.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Lilianne.
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #145 dnia: 17 Luty 2013, 01:13:09 »
Tak myślę, że wszystko wyjaśniliśmy. Nic się nie stało. :)

http://ChristopherVonUckermann.pl/gallery/
ONLINE. :) Jak wam się podoba?

14/12/2010r. - Anahi Meet&Greet - Warszawa
LILIANNE.PLANAHI-PORTILLA.COM

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #146 dnia: 17 Luty 2013, 10:47:19 »
Dobrze, że sprawa się wyjaśniła xD Co do szablonu to bardzo mi się podoba :)
Do you want more?


Andrew

  • Gość
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #147 dnia: 17 Luty 2013, 11:12:07 »
Ciekawa praca :)

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #148 dnia: 17 Luty 2013, 11:38:34 »
Praca jakoś specjalnie mi się nie podoba chyba przez cień wewnętrzny na każdym wyciętym zdjęciu.Ale oczywiście flash mega + :)
Being part of something special makes you special

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #149 dnia: 17 Luty 2013, 12:54:35 »
Bardzo fajna praca, zwłaszcza miniaturki <3


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Grafika Lilianne.
« Odpowiedź #149 dnia: 17 Luty 2013, 12:54:35 »