Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Kamil's Imaginity  (Przeczytany 9486 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Grudzień 2011, 00:02:08 »
Nagłówek super. Wyraźne napisy do których nitk się nie powinien doczpeić bo chyba nawet w zbyt rozjaśnionym lub przyciemnionym ekranie będą ok.  Foto też fajne, ale myślę, ż egdyby się zmieniało  z jakimś podobnym byłoby cąłkiem całkiem:D
Ikonki też fajne, może powiem, które podobają mi się najmniej - Kesha (jakaś blada taka) i druga Rihanna, ale to chyba przez zdjęcie, które średnio lubię:) Czekam na kolejną dostawę designów;)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Grudzień 2011, 00:08:23 »
Foto też fajne, ale myślę, ż egdyby się zmieniało  z jakimś podobnym byłoby cąłkiem całkiem:D

Zmieniające się zdjęcie mogłoby być faktycznie fajnym rozwiązaniem, z tymże ta sesja ma same czarno-białe zdjęcia (oprócz tego jednego), więc Kamil musiałby się pobawić kolorami, albo zostawić takie jak jest.

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #92 dnia: 25 Grudzień 2011, 04:58:21 »
Nocne grafikowanie no i nowa praca do pokazania ostatnio mam mocną jazde na punkcie Sky Ferreira. Wiem napewno są błędy ortograficzne itp. Ale to tylko szkic który jest nawet niezły http://img43.imageshack.us/img43/8853/skyre.png


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #93 dnia: 25 Grudzień 2011, 09:19:30 »
Myślę że oprócz kolorów nie ma się do czego przyczepic ;) jest trochę za smutno

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #94 dnia: 25 Grudzień 2011, 11:34:50 »
Ładny, jednakże dla mnie za bardzo "naćkane" jest w miejscu przy tej gwiazdce z fotą i te napisy nachodzące na nią... Zmieniłbym także czcionkę tą co jest napisane np. Wasz Camille.

Shaverce

  • Gość
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #95 dnia: 25 Grudzień 2011, 14:45:53 »
Podoba mi się :) Wywaliłabym może tylko to zdjęcie w kształcie gwiazdy i byłoby świetnie jak dla mnie ;)

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #96 dnia: 25 Grudzień 2011, 14:50:00 »
1. Zmniejsz czcionkę w menu, bo taka duża tak trochę psuje efekt.
2. To miejsce przy gwiazdce (jak wyżej)
Poza tym bardzo fajna praca, przydałby się jakiś mocny akcent (kolor), ale tak kawowo też jest okej xD

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #97 dnia: 25 Grudzień 2011, 23:31:30 »
Dodałem taki jasny fiolecik http://img820.imageshack.us/img820/7889/sky2l.png jest nieźle.


Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #98 dnia: 26 Grudzień 2011, 09:56:39 »
Ten fiolet mi kompletnie nie pasuje, a poza tym żadnej zmiany oprócz tej to tu nie widzę.

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #99 dnia: 26 Grudzień 2011, 10:03:51 »
Ten fiolet mi kompletnie nie pasuje, a poza tym żadnej zmiany oprócz tej to tu nie widzę.

Zgadzam się z tym fioletem.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #100 dnia: 26 Grudzień 2011, 11:35:17 »
Ten fiolet mi kompletnie nie pasuje, a poza tym żadnej zmiany oprócz tej to tu nie widzę.

Zgadzam się z tym fioletem.
niestety ja również
Do you want more?


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #101 dnia: 26 Grudzień 2011, 12:10:09 »
ciemny fiolet  byłby chyba lepszy

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #102 dnia: 27 Grudzień 2011, 12:33:01 »
podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami  ;D


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #103 dnia: 28 Maj 2012, 23:51:45 »
Okej witam ponownie! Było dużo pracy ze szkołą i testami "Uffff..." co za ulga że już koniec więc postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w którym się zdyscyplinuje i będę robił prace od razu by nie odwlekać jak to robiłem przedtem w tej chwili otworzyłem CreativeDezign.pl nowy projekt graficzny pod lepszą nazwą oraz grafiką. Zrobiłem parę zamówień już w tej chwili do galerii LmfaoFans.net/galeria oraz AdeleFan.fan-strefa.pl z których klienci byli bardzo zadowoleni. Niestety na AdeleFan nie ma ostatnich zdjęć iż był problem z fetchem który mam zamiar rozwiązać jutro. Grafikę robię od razu chyba galeria LmfaoFans zajęło około półtorej godziny. Więc zapraszam do zamawiania oraz oglądania działów które przygotowałem na creativedezign.pl.

CreativeDezign.pl/portfolio   <----Moje portfolio z ostatnimi oraz starszymi pracami.
CreativeDezign.pl/iconcenter   <----Icon Center który niestety w tej chwili nie posiada wielu ikonek.

Oraz dział Multimedia który znajduje się na stronie głównej dziękuje! Jakieś pytania proszę napisać do mnie na maila admin@creativedezign.pl oraz tutaj na PW. Cennik znajdziecie na stronie głównej.

Chciał bym także dodać że zawiodłem wiele osób tutaj i za wszelkie nieporozumienia przepraszam nawet. Sebixes nie złość się już nie chciałem zrobić problemu oraz mam nadzieje że Godney ci się podoba. Dziękuje!
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2012, 23:58:24 wysłana przez Camille »


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Maj 2012, 00:01:51 »
Okej witam ponownie! Było dużo pracy ze szkołą i testami "Uffff..." co za ulga że już koniec więc postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w którym się zdyscyplinuje i będę robił prace od razu by nie odwlekać jak to robiłem przedtem w tej chwili otworzyłem CreativeDezign.pl nowy projekt graficzny pod lepszą nazwą oraz grafiką. Zrobiłem parę zamówień już w tej chwili do galerii LmfaoFans.net/galeria oraz AdeleFan.fan-strefa.pl z których klienci byli bardzo zadowoleni. Niestety na AdeleFan nie ma ostatnich zdjęć iż był problem z fetchem który mam zamiar rozwiązać jutro. Grafikę robię od razu chyba galeria LmfaoFans zajęło około półtorej godziny. Więc zapraszam do zamawiania oraz oglądania działów które przygotowałem na creativedezign.pl.

CreativeDezign.pl/portfolio   <----Moje portfolio z ostatnimi oraz starszymi pracami.
CreativeDezign.pl/iconcenter   <----Icon Center który niestety w tej chwili nie posiada wielu ikonek.

Oraz dział Multimedia który znajduje się na stronie głównej dziękuje! Jakieś pytania proszę napisać do mnie na maila admin@creativedezign.pl oraz tutaj na PW. Cennik znajdziecie na stronie głównej.

Chciał bym także dodać że zawiodłem wiele osób tutaj i za wszelkie nieporozumienia przepraszam nawet. Sebixes nie złość się już nie chciałem zrobić problemu oraz mam nadzieje że Godney ci się podoba. Dziękuje!

Powodzenia

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Kamil's Imaginity
« Odpowiedź #104 dnia: 29 Maj 2012, 00:01:51 »