Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Weronika  (Przeczytany 1754 razy)

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Weronika
« dnia: 08 Maj 2011, 12:59:52 »
Hey :)
zarejestrowałam się juz tutaj dawno ale jakoś tak później zapomniałam o tym forum
mam na fan-strefie strone o TH no ale nie bede o niej mowic bo malo kto ich lubi.
Z informacji o sobie to mogę napisać, że stronami internetowymi i grafiką zajmuję się ok 5 lat...
Muzyki słucham różnej, ale najczęściej klimaty Paramore, Kelsey and the Chaos i nieco cięższe jak Blessthefall, chociaż teraz mnie naszło na soundtracki Kaczmarka i utwory Leszka Możdżera xD

PS: Skye pamiętasz mnie może? ;D ja dalej codziennie patrzę czy może hellogoodbye otworzyłaś ponownie...btw. pisałam ostatnio do ciebie na gg o moją akcję ale mi nie odpisalas ;p



Kalleye

  • Gość
Odp: Weronika
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2011, 14:12:22 »
Hej ;D

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2011, 16:17:01 »
Cześć :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Weronika
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2011, 17:59:40 »
Hej :) Wstyd się przyznać, ale ja kiedyś miałem krótki epizod w swoim życiu związany z TH (ale to dano temu i naprawdę króciutki). Teraz to nawet nie wiem co tam u nich.
Do you want more?


Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2011, 19:31:02 »
hej, ja również kiedyś ich lubiłam. Ale szczerze to bardzo bardzo dawno ;d

FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: Weronika
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2011, 19:40:25 »
Hej. Ja jeszcze nie miałem  fazy lubienia TH, może jest przede mną. Strasznie nienawidzę języka niemieckiego

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Maj 2011, 19:47:03 »
Strasznie nienawidzę języka niemieckiego

tak, niemiecki jest taki ... suchy. Co do TH daj adres strony to może ich polubię ; ) Po wydaniu hitu Durch den Monsun zapowiadali się nieźle i Bill był mniej zniewieściały...

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Maj 2011, 20:00:15 »
ja akurat lubię niemiecki ;D o wiele bardziej wolę go niż angielski który wszyscy we mnie wmuszają od 8 lat...
denerwuje mnie to, że wszyscy (no może większość) ocenia Tokio Hotel tylko po przesłuchaniu tylko 2-3 piosenek (monsun, schrei i może coś jeszcze) i tego, że wokalista wygląda tak a nie inaczej ... a oni teraz bardzo się zmienili, grają inną muzykę niż na pierwszej płycie (polecam np. piosenki "hurricanes and suns", "attention", "down on you", "alien", "love & death" ). Spełnili swoje marzenie i byli w Japonii, zagrali w Tokio.

Imagination - tokiohotel-news.pl

edit: jakby ktoś chciał to daje kilka linków bo na yt często się trafiają piosenki z obniżoną jakością lub zniekształcone i może ktoś nie poczuje różnicy...
http://www.youtube.com/watch?v=16KGrnyO3Kw& - down on you
http://www.youtube.com/watch?v=9Qw4kVFfyi0& - attention
http://www.youtube.com/watch?v=lLuECdXSvgQ - love & death  (demo finalnej wersji piosenki, uważam za lepsze ;D)
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2011, 20:03:39 wysłana przez weronika »

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2011, 21:06:38 »
Cześć. :D Pomimo tego, że nie lubię TH to stronka jest fajna. Bardzo podoba mi się jej wygląd.

Ja jeszcze nie miałem  fazy lubienia TH, może jest przede mną. Strasznie nienawidzę języka niemieckiego

Tak samo jak ja. Wszyscy wokół mnie ich uwielbiali, a ja jakoś nigdy za nimi nie przepadałam. oO'

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Weronika
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Maj 2011, 06:07:10 »
a ja cie znam, jestem z fc lafee ;p (emilka)

piosenka "down on you" jest niefajna, taka nie th'owa, malo oryginalna. za to na "love and death" kiedys mialam faze :d z ktorej to plyty bylo? "attention" nie slyszalam nigdy, ale jest calkiem fajne ^^

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Maj 2011, 18:43:14 »
a ja cie znam, jestem z fc lafee ;p (emilka)

piosenka "down on you" jest niefajna, taka nie th'owa, malo oryginalna. za to na "love and death" kiedys mialam faze :d z ktorej to plyty bylo? "attention" nie slyszalam nigdy, ale jest calkiem fajne ^^


o jak fajnie, hej ;D  down on you jest takie nie th'owe ale mi się podoba,
love&death jest z płyty humanoid a reszta jako bonusy za ściągnięcie płyty z itunes :)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Weronika
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Maj 2011, 13:41:10 »
Weroniko ,jak mogłabym nie pamiętać jednego z stałych bywalców HG :D:D Szczerze nie wiem kiedy je reaktywuje. Jakoś sił nie mam na nie, a nie potrafię go usunąć, bo przywiązałam się do niego.
A co u Ciebie się zmieniło od czasu zamknięcia HG?
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Maj 2011, 14:03:00 »
Weroniko ,jak mogłabym nie pamiętać jednego z stałych bywalców HG :D:D Szczerze nie wiem kiedy je reaktywuje. Jakoś sił nie mam na nie, a nie potrafię go usunąć, bo przywiązałam się do niego.
A co u Ciebie się zmieniło od czasu zamknięcia HG?

szkoda bo mi się tam fajnie "bywało"  ;D no i było tam mnóstwo fajnych rzeczy...szkoda trochę tego
no a u mnie się za bardzo nic nie zmieniło,  a ostatnio dostałam kosza od fan-strefy  xD

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: Weronika
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Maj 2011, 21:43:24 »
witaj serdecznie  ;)

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Weronika
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Maj 2011, 20:20:19 »
ach muszę to napisać! ;D o mojej fanstrefowej stronie tzn tokiohotel-news.pl napisali w popcornie ^^ http://imageshack.us/f/823/img012fs.jpg/    straasznie się cieszę xD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Weronika
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Maj 2011, 20:20:19 »