Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prace emily  (Przeczytany 9594 razy)

BlackCherry_

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Kwiecień 2011, 18:55:50 »
Evan, musisz pisać, że wszyscy robimy w jednym stylu, w co drugim poście? Nikt z nas nie ma downa i jak raz to przeczyta to mu wystarczy. Nie łatwo jest wymyślić coś nowego, więc tak z łaski swojej daruj sobie te teksty ' ciągle to samo " i oceniaj prace nie zważając na styl, ponieważ takie opinie jakie nam serwujesz nic nie wnoszą.

 
Nie chciałam krytykować ale muszę:(
Widzę, że wiesz jak ozdobić tekst itd. ale po prostu brakuje tutaj troszkę estetyki. W menu czcionkę zrobiłabym albo jasną (#D7FF9B) albo ciemną (np. #89AC54) z jakimś cieniem.
 inną czcionkę wybrałabym do welcome, no i inną napisałabym nina-doberv.pl (kolory też inne) popracuj nad doborem kolorów

Zgadzam sie.


No widocznie wszyscy są ograniczeni umysłowo (bez obrazy) bo kilka razy był poruszany ten temat ale jakoś nikt nie ma zamiaru nic z tym robić i szkoda bo niektórzy na prawdę mają potencjał przykładowo Ally jest dużo lepsza ode mnie i gdyby nie kopiowała byłaby zaje**** w tym co robi ...

również popieram, styl to podstawa.
btw. Ally kopiuje?^^

Naughty

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 9
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Kwiecień 2011, 19:22:48 »
Nudne czcionki w menu itp. Brzydka akcja na zdjęciach, które są złej jakości
PHOEBE-TONKIN.FAN-STREFA.PL | DDLOVATO.PL | ARIANA-GRANDE.FAN-STREFA.PL [wkrótce]

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Kwiecień 2011, 21:25:40 »
Gdyby każdy kto nie ma własnego stylu przestał tworzyć zostałoby jakieś kilka osób....
Ja sądzę, że każdy powinien zacząć choćby od stylu Ally, by coś umieć, a dopiero gdy " dojrzeje " graficznie rozpocząć swój własny styl... Nie każdy od początku umie stworzyć coś oryginalnego, potrzeba czasu. Podobnie jest ze śpiewem, czasem trzeba lekcji żeby się nauczyć.

Zaczyna się od tutoriali a nie kopiowania ale to jest moje zdanie... nevermind

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Kwiecień 2011, 21:39:27 »
Ja bym napisała inspirowanie, bo kopiowanie kojarzy mi się,że ktoś całą pracę zrobi taką samą tylko zmieni adres i zdjęcia.

Barbie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 789
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Kwiecień 2011, 22:16:43 »
Evan masz 100% racji, niestety taka jest Polska ;/ Ally i Elle robią grafikę, Bee robi identyczną co Ally co strasznie mnie wkurza i tak się ciągnie długi łańcuszek i wszyscy po prostu chcą jak Ally... tak samo jak byłam na onecie wszyscy jak obecni Immortal i Yasmine, na poszkole wszyscy jak Justyna (Princes_V) wszędzie jedno i to samo gówno, brak inspiracji = brak pomysłu na siebie.. 
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2011, 22:21:01 wysłana przez Barbie »

Barbie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 789
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Kwiecień 2011, 22:18:27 »
Zoey to nie to samo co śpiewanie :P albo masz talent albo nie grafika to całkiem co innego możesz się tego szybko nauczyć albo ktoś ci wyśle gotowca i się nim sugerujesz.. a śpiewanie to lata ciężkiej harówki dla niektórych;p
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2011, 22:20:16 wysłana przez Barbie »

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Kwiecień 2011, 22:27:54 »
Chodziło mi oto, że nie każdy rodzi się z cudnym głosem, tak samo nie każdy rodzi się z własnym stylem. I do tego i do tego z czasem można dojść, ale potrzeba go. Zgadzam się, że większość z nas jest w tym łańcuszku, ale ciągłe mówienie, że robimy to samo co inni jest wkurzające.

Wielki szacun dla osób z tego forum którzy wykazują się oryginalnością i kreatywnością, której ja niestety jak na tę chwilę nie posiadam.

PS. Ktoś tu napisał, że Ally kopiuje, a od kogo ? :)

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Kwiecień 2011, 22:59:02 »
Kalina z tym stylem była pierwsza ..

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Kwiecień 2011, 10:14:37 »
To teraz ja się wypowiem.
Jak robiłam tą prace nikogo nie kopiowałam. Może styl wydaje się podobny bo przez ostatnie 2 dni przeglądałam prace na stronach Ally, Yasmine, Kitty, Skye itd.
I dlatego mówicie że coś "wychwyciłam". Ja nie jestem kopiarą!
Po prostu starałam się dobrze bawić z grafiką.
A jak Wam moje prace tak bardzo przeszkadzają czy nie są takie jak powinny to może wg. nie będę ich wstawiać? :P
:/

Po prostu tego nie rozumiem :/
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2011, 10:16:36 wysłana przez emily »

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

MusicLove

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Kwiecień 2011, 10:53:38 »
Nagłówek tragiczny. xDD
AlexandraOnline.pl

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Kwiecień 2011, 11:05:08 »
Ok, teraz ja dorzucę coś od siebie ;p
Nie podoba mi się zestawienie kolorów. Ja proponowałbym dorzucić jakiś wyśrodkowany w tonach kolor, czyli coś pomiędzy zielenią a różem. Czcionka do adresu strony ... tragiczna ... za gruba i kiepsko dobrany kolor. Następnym razem wybierz jakąś bardziej dyskretną i może z fajnymi wywijasami, dodaj jeszcze cień/gradient i to powinno wystarczyć. Już nie będę się rozpisywał co jest źle ... by bym musiał tu sporo czasu poświecić, ale jedno co mi się podoba to zdjęcia (może nie koniecznie kolorystyka nałożona na nie, ale fotki są spoko). Zepnij pośladki i do dzieła xD
Do you want more?


Barbie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 789
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Kwiecień 2011, 14:49:23 »
To teraz ja się wypowiem.
Jak robiłam tą prace nikogo nie kopiowałam. Może styl wydaje się podobny bo przez ostatnie 2 dni przeglądałam prace na stronach Ally, Yasmine, Kitty, Skye itd.
I dlatego mówicie że coś "wychwyciłam". Ja nie jestem kopiarą!
Po prostu starałam się dobrze bawić z grafiką.
A jak Wam moje prace tak bardzo przeszkadzają czy nie są takie jak powinny to może wg. nie będę ich wstawiać? :P
:/

Po prostu tego nie rozumiem :/

jak przeszkadzają? chyba każdy ma prawo do krytyki Evan racja Kalina i Twista pierwsze zaczynały z takim stylem...

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Kwiecień 2011, 15:32:49 »
Wiem Barbie że każdy ma prawo do krytyki. Rozumiem też prace Wam się nie podobają :P Ale cały czas ćwiczę i niektórym żeby dojść do perfekcji trzeba kilka lat. Więc jeszcze się tu ze mną trochę pomęczycie  ;D
PA-BLO: postaram się naprawić błędy :)

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Kwiecień 2011, 16:50:07 »
No i spoko ;) Na tym forum jest taki problem że jak ktoś komuś powie że sorry ale to  czy tamto jest nie fajne to jest <Foch> a przecież o to chodzi żeby sobie nawzajem wytykać błędy ..

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace emily
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Kwiecień 2011, 17:22:34 »
No i spoko ;) Na tym forum jest taki problem że jak ktoś komuś powie że sorry ale to  czy tamto jest nie fajne to jest <Foch> a przecież o to chodzi żeby sobie nawzajem wytykać błędy ..

:)
Na początku nie umiałam tego zrozumieć że Wam się nic nie podobało ...
Ale jednak teraz się cieszę, że chociaż podkreślacie co jest źle :D

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prace emily
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Kwiecień 2011, 17:22:34 »