Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Szeptem  (Przeczytany 5504 razy)

Kass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers
Szeptem
« dnia: 07 Listopad 2010, 11:50:30 »
Szeptem - Becca Fitzpatric czytał ktoś? mnie ta książka zauroczyła;) Szczególnie Patch:D przeczytałam w kilka godzin.
Cytuj

Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata...

Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że...
Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie.

Ale cicho sza... Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem.

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2010, 12:23:17 »
Polecam ! Na prawdę świetna książka ;) 2 część juz wyszła ?

Kass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Listopad 2010, 12:31:34 »
czytałam gdzieś, że podobno w Ameryce wyszła 19 października, ale nie jestem pewna...

Serenity

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2010, 17:14:51 »
"Szeptem" to zdecydowanie moja ulubiona książka :D Taaak, Patch ma w sobie... to "coś". Ogólnie przeczytałam ją w jeden wieczór, po prostu mnie pochłonęła. Nora.. czasem mnie denerwuje, za to uwielbiam Vee Vee. Crescendo wyszło faktycznie 19.10, ostatnio szukałam ebooka w necie ale niestety nic nie znalazłam :(

Kass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad 2010, 19:27:37 »
na pociesznie powiem Ci, że w Polsce ma wyjść 12 grudnia. Ja wiem, że jest przetłumaczony tylko prolog i pierwszy rozdział, ale podobno beznadziejnie... 12 grudnia szybko biegnę do Empika;)

dontaskjack

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Scarlett-Johansson.org
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopad 2010, 19:31:27 »
Haha, widzę, że mamy podobne odczucia co do postaci Patcha... Jak się czyta, to od razu wiadomo o co chodzi, właściwie główny wątek to wątek miłosny, a reszta akcji, to tak na doczepkę (Wie ktoś o co chodziło z tą psycholog szkolną i tą całą akcją na sali gimnastycznej?). Autorka najbardziej skupiła się na wykreowaniu głównych bohaterów, a reszta była taka trochę "bezpłciowa". Ale przynajmniej przyjemnie się czyta. Gdybym miała na półce, to pewnie bym przeczytała drugi raz. Ogólnie całość oceniam pozytywnie. Miła lekturka dla nastolatek :D

Kass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Listopad 2010, 19:46:47 »
ta psycholog była tez aniołem, kochała się w Patchu(czemu się nie dziwie) i chciała żeby on wrócił do aniołów tzw. z upadłego na "normalny". O to Ci chodziło?

dontaskjack

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Scarlett-Johansson.org
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Listopad 2010, 19:57:54 »
Nom, ale ogólnie nie sądzicie, że ten wątek jest dość... dziwny? Nie w sensie, że dziwny tylko taki... ciekawe czemu autorka akurat z takiej błahej sprawy zrobiła problem na miarę.... Edypa... xD
Jak czytałam to zawsze się zastanawiałam, jak będzie wyglądała scena końcowa, wyobrażałam sobie Bóg-wie-co, a tu... jakaś psycholog. Taki "zwyczajny" wątek.

Serenity

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad 2010, 15:11:57 »
Ja tej psycholog nie jestem w stanie źle oceniać... szczerze, postać mnie zdobyła swoim nazwiskiem xD Ogólnie rzecz biorąc, według mnie Dabria coś tam wniosła... chociaż racja, że autorka trochę zbyt dużo stron jej poświęciła. I to spalenie domu było według mnie całkiem niepotrzebne. Mimo tego, i tak kocham tą książkę :D

Kitty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopad 2010, 15:14:41 »
Przeczytam, bo wydaje się ciekawe, ale... proszę powiedzcie mi, czy tu są wampiry? :P
Ikonka z livejournal.com

Serenity

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad 2010, 15:15:41 »
Niee :D Tutaj żadnych wampirów nie spotkasz ^^

dontaskjack

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Scarlett-Johansson.org
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Listopad 2010, 15:16:09 »
Przeczytam, bo wydaje się ciekawe, ale... proszę powiedzcie mi, czy tu są wampiry? :P
Czytałam to dość dawno, ale raczej nie przewiduję żadnych wampirów, nawet w wątkach pobocznych ;D

Kitty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Listopad 2010, 15:17:40 »
Przeczytam, bo wydaje się ciekawe, ale... proszę powiedzcie mi, czy tu są wampiry? :P
Czytałam to dość dawno, ale raczej nie przewiduję żadnych wampirów, nawet w wątkach pobocznych ;D
O to przeczytam! :D Myślałam, że (już tak z opisu mi się wydawało), że kolejna fala wampirów.
Ok, to jak skończę te co mam, to sięgnę po tą :D
Ikonka z livejournal.com

Kass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jonas Brothers
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Listopad 2010, 18:51:23 »
właśnie to w tej książce jest fajne, że nie ma wampirów;) Co do wątku spalenia domu. Faktycznie było to niepotrzebne, ale kto to wie po co autorka takie "wymyślne" rzeczy pisze... A przypomnijcie mi Dabria nie żyje? Bo nie pamiętam...

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Szeptem
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Listopad 2010, 21:43:13 »
czytałam. fajna, lekka, podobała mi się :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Szeptem
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Listopad 2010, 21:43:13 »