Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Wordpress nie reaguje na działania  (Przeczytany 665 razy)

Bee

  • Gość
Wordpress nie reaguje na działania
« dnia: 06 Listopad 2011, 11:05:18 »
Hej wszystkim! Piszę tutaj, gdyż nie mam już kompletnie pomysłu na rozwiązanie tego problemu.

Mój wordpress przestał reagować na moje działania - ogólnie tak jakby nie chciał wykonać moich żądań - nie mogę rozwijać opcji w panelu bocznym jak wpisy, czy nawet "Jak się masz, Skyler?", co uniemożliwia mi wylogowanie się. Ogólnie okna w kokpicie też nie chcą się załadować:



Próbowałam przeinstalować wodpressa, usunęłam podstawowe themesy (na nich też nie działał), usunęłam wtyczki i dalej nic. 3 razy też instalowałam wordpressa na różnych podstronach i również ta sama sytuacja.

Ręce opadają! Pomocy!

Kalleye

  • Gość
Odp: Wordpress nie reaguje na działania
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2011, 11:52:18 »
Zastanawiające o.O Pierwszy raz spotykam się z takim czymś. Może schrzaniła się jakaś baza danych? Bo to raczej nie jest twoja wina skoro na trzech podstronach się tak dzieje.

A masz dostęp do jakiejś innej strony z wordpressem, albo sprawdzałaś na innych przeglądarkach? Bo może coś stało się z przeglądarką i dlatego.

Bee

  • Gość
Odp: Wordpress nie reaguje na działania
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad 2011, 13:47:21 »
Zastanawiające o.O Pierwszy raz spotykam się z takim czymś. Może schrzaniła się jakaś baza danych? Bo to raczej nie jest twoja wina skoro na trzech podstronach się tak dzieje.

A masz dostęp do jakiejś innej strony z wordpressem, albo sprawdzałaś na innych przeglądarkach? Bo może coś stało się z przeglądarką i dlatego.

np. na Tomie mam normalnie i tak, próbowałam na innych przeglądarkach i nic się nie zmieniło ;/

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Wordpress nie reaguje na działania
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad 2011, 13:47:21 »