Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: BieberNewsPolska - wita  (Przeczytany 2609 razy)

BieberNewsPolska

  • Gość
BieberNewsPolska - wita
« dnia: 25 Lipiec 2014, 10:09:50 »
Cześć! :) Mam na imię Patryk w internecie nie mam jakoś popularnego pseudonimu. Od września będę w 3 gimnazjum. Po gimnazjum raczej idę do technikum, lecz jeszcze nie wiem jakiego ??? Lubię tworzyć strony internetowe, a od niedawna zajmuję się stroną "Bieber News Polska", która działa na hostingu Fan-Strefa. Należę do Beliebers. Jestem Boy Belieberem. Jeżeli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć - śmiało pisać na PW.

Pozdrawiam!

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipiec 2014, 10:20:24 »
Cześć! :) Mam na imię Patryk w internecie nie mam jakoś popularnego pseudonimu. Od września będę w 3 gimnazjum. Po gimnazjum raczej idę do technikum, lecz jeszcze nie wiem jakiego ??? Lubię tworzyć strony internetowe, a od niedawna zajmuję się stroną "Bieber News Polska", która działa na hostingu Fan-Strefa. Należę do Beliebers. Jestem Boy Belieberem. Jeżeli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć - śmiało pisać na PW.

Pozdrawiam!

O witaj ;D Jakiej muzyki oprócz Biebra słuchasz? :) Może chcesz się pochwalić stronką - podlinkuj  :P
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec 2014, 10:56:14 »
O witaj ;D Jakiej muzyki oprócz Biebra słuchasz? :) Może chcesz się pochwalić stronką - podlinkuj  :P

Nie mam jakiegoś rodzaju muzyki, którego słucham. W mojej playliście znajdzie się Sia, Rihanna, Katy Perry, Lady Gaga, ZHU, Pokahontaz, a nawet Conchita Wurst 8). Strona dopiero dziś rano wystartowała nawet się nie położyłem spać od wczoraj rana do teraz jestem na nogach i kończę Bieber News Poland. Nanoszę poprawki itd. Link do strony http://bieber-news.fan-strefa.pl/

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lipiec 2014, 10:57:55 »
Cześć! :) Mam na imię Patryk w internecie nie mam jakoś popularnego pseudonimu. Od września będę w 3 gimnazjum. Po gimnazjum raczej idę do technikum, lecz jeszcze nie wiem jakiego ??? Lubię tworzyć strony internetowe, a od niedawna zajmuję się stroną "Bieber News Polska", która działa na hostingu Fan-Strefa. Należę do Beliebers. Jestem Boy Belieberem. Jeżeli chcecie się czegoś o mnie dowiedzieć - śmiało pisać na PW.

Pozdrawiam!
Osobiście nie lubie Biebera.
Co do stron internetowych w jakich językach umiesz robić stronki? Masz może jakiś szablonik np. na lekcje infy ? Jak masz to Pokażesz ? :D

BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:02:36 »
Osobiście nie lubie Biebera.
Co do stron internetowych w jakich językach umiesz robić stronki? Masz może jakiś szablonik np. na lekcje infy ? Jak masz to Pokażesz ? :D

Uuu.. Jest jakiś powód dlaczego go nie lubisz? Czy to raczej taka "mentalność tłumu" :)?
Strony internetowe robię za pomocą wiadomo HTML i CSS, a skrypty po prostu PHP :) W zasadzie nie projektuje szablonów dlatego wszystkie moje strony sprawiają wrażenie, że czegoś tam brakuje.

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:24:33 »
No raczej taka "mentalność tłumu", ale sam go i tak wcześniej nie lubiałem :D
a robisz skrypty z wykorzystaniem też SQL ? :P
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2014, 11:27:42 wysłana przez JakubPL »

BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:26:47 »
No raczej taka "mentalność tłumu", ale sam go i tak wcześniej nie lubiałem :D
a robisz skrypty z wykorzystaniem też ? :P

Hmm, a co masz na myśli?

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:28:25 »
kurde zamyśliłem się, patrz post wyżej bo zedytowałem ;)

BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:32:02 »
kurde zamyśliłem się, patrz post wyżej bo zedytowałem ;)

Owszem. To jest podstawa każdej strony, którą tworzę :) Ostatnio zacząłem projekt "Startowa" na konkurencyjnym hostingu i wykorzystuje tam CURLA do przechwycenia danych z innych stron, ktróe są później zapisywane do bazy za pomocą CRONA.

ungdom98.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 218
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Lipiec 2014, 11:48:32 »
kurde zamyśliłem się, patrz post wyżej bo zedytowałem ;)

Owszem. To jest podstawa każdej strony, którą tworzę :) Ostatnio zacząłem projekt "Startowa" na konkurencyjnym hostingu i wykorzystuje tam CURLA do przechwycenia danych z innych stron, ktróe są później zapisywane do bazy za pomocą CRONA.
Mhm ;)
jak bd gotowa linkiesz to chętnie spojrze ? :D

BieberNewsPolska

  • Gość
Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lipiec 2014, 12:34:10 »
Już jest gotowa 8) Link podesłałem na PW :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: BieberNewsPolska - wita
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Lipiec 2014, 12:34:10 »