Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: !Maddie! :-*  (Przeczytany 1440 razy)

!Maddie!

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
!Maddie! :-*
« dnia: 17 Luty 2014, 18:04:49 »
!Maddie!

Heyy. xx
Zarejestrowałam się ostatnio na tym fajnym forum,
oczywiście mam nadzieję, że poznam tu fajnych ludzi. :D
Chyba wypada opowiedzieć coś o sobie, no więc zaczynam.
Mieszkam w małym miasteczku na pomorzu, ale za to bardzo je kocham. ;)
Moją pasją jest aktorstwo, muzyka, moda i dekorowanie wnętrz.
Swoją przyszłość wiąże więc z architekturą, ale powiem że cicho marze też o czymś więcej.
Dokładnie to piszę samodzielnie piosenki po angielsku, śpiewam, a także gram na gitarze akustycznej.
W przyszłym roku planowałam wzięcie udziału w castingu do The Voice Of Poland lub X- Factor.
Mogę pochwalić się (my skromność) zaawansowaną umiejętnością posługiwania się językiem angielskim,
uczę się też niemieckiego i hiszpańskiego, ale niestety nie jest to poziom godny zainteresowania. :D
Kochani będę miała do was jeszcze wiele pytań dotyczących prowadzenia stron i innych,
bo nie ukrywam że jestem w sprawach prowadzenia stron zielona, ale każdy kiedyś zaczynał. :D
Zacznijmy od tego, że moim wielkim marzeniem jest otworzenie strony o Cher Lloyd.
Chętnie także współprowadziłabym strony o Ninie Dobrev lub Pretty Little Liars. :)
No więc fajnie by było jak byście się mi przedstawili, z miłą przyjemnością was poznam. ;)
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2014, 17:39:02 wysłana przez !Maddie! »
♡    l  o  v  e    a  l  w  a  y  s    w  i  l  l    r  e  m  e  m  b  e  r     ♡

Spencer

  • Gość
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2014, 19:59:36 »
Witaj Maddie :') Najlepiej by było jakby ktoś Ci założył ten 'program' jak go nazwałaś, chodzi o wordpressa aby pisać na stronie? Jakbyś miała jakieś problemy to możesz do mnie napisać, lubię pomagać to takie moje hobby :') Tak. Trzeba zakodować grafikę. Mam nadzieję, że uda Ci się wszystko ogarnąć.
Miałaś bloga? Jakiego? Zawsze mnie blogi fascynowały, więc chętnie zobaczę.

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Luty 2014, 22:22:58 »
Każdy kiedyś zaczynał, nie ma się co przejmować :) Kodowanie zawsze może wykonać dla Ciebie ktoś inny za jakąś drobną opłatą czy pomocą przy uzupełnianiu galerii. Ten 'program' jeżeli już się wgra nie różni się wiele od bloga, poczytaj jakieś instrukcje, a jak czegoś nie zrozumiesz to chętnie Ci to wytłumaczę.
Powodzenia z stroną i czekam na otwarcie!  ;)

!Maddie!

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2014, 17:38:24 »
Hmm, a takie pytanko czy mogę zainstalować już wordpressa?
Kolejny przypał. :D Bo jak wiecie na razie nie mam żadnej domeny.
Ehh dzisiaj na pewno postaram się napisać do fan-strefa.pl,
ale w sumie i tak muszę najpierw wszystko ogarnąć. ;)
Tak przy okazji to są tu jacyś fani Cher, Niny czy Pretty Little Liars?
Jest tu ktoś może kto zechciałbyś razem ze mną prowadzić jakąś stronę? :)
« Ostatnia zmiana: 19 Luty 2014, 17:43:57 wysłana przez !Maddie! »
♡    l  o  v  e    a  l  w  a  y  s    w  i  l  l    r  e  m  e  m  b  e  r     ♡

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Luty 2014, 20:35:07 »
Zainstalować wordpressa można dopiero po tym jak się już dostanie konto/hosting - z oczywistych powodów, musi być wgrany na konkretnej stronie  ;)
Napisz http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,471.0.html może się ktoś znajdzie :)

Spencer

  • Gość
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Luty 2014, 22:16:15 »
Znam osobę co otwiera lub miała otworzyć stronę o Cher ;)

Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Luty 2014, 15:55:29 »
Hej :)
Miło mi poznać. Nie znam za dużo osób, które lubią swoje miejsca zamieszkania . Ja na swoje mówię "zadupie" ^^.
Zawsze podziwiam ludzi uzdolnionych muzycznie , pewnie dla tego że sam bym chciał się nauczyć gry na gitarze czy śpiewać, ale to odległe marzenia xD.
Śmiem myśleć że oglądasz The Vampire Diaries. Wywnioskowałem po twoim zainteresowaniu osobą Niny. Mylę się? :)
Mam nadzieje że zostaniesz na forum długo. Tak samo jak ty jestem tutaj od niedawna, tak samo zielony w całym kodowaniu, ale planuje niebawem otworzyć Fan-Site , nawet dostałem już pozwolenie od Fan-Strefa, wiec cały mój wolny czas poświęcam na czytanie poradników z WordPress, ale nie rozumiem z tego za dużo :). Tak czy inaczej witam cię jeszcze raz i życzę wytrwałości !

!Maddie!

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Luty 2014, 20:05:27 »
Mi również miło cię poznać! :)
Jasne, nauczyłam się doceniać to co mam,
ale to kwestia optymizmu do życia i świata haha. ;)
Na początku miałam okres kiedy mówiłam tak samo,
teraz kiedy wiem że nie ma szans na przeprowadzkę. Bum Tss!
No i oczywiście wytrwale z zaciekawieniem oglądam Vampire Diaries. ;)
♡    l  o  v  e    a  l  w  a  y  s    w  i  l  l    r  e  m  e  m  b  e  r     ♡

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: !Maddie! :-*
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Luty 2014, 20:05:27 »